Wiedźmin 3: Krew i Wino. Zwiastun i data premiery (wideo)

Wiedźmin 3: Krew i Wino

Wiedźmin 3: Krew i Wino

Fot. CD Projekt RED

Już tylko 21 dni zostało do premiery do największego i niestety ostatniego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Premiera rozszerzenia Krew i Wino została zaplanowana na 31 maja.
- Krew i Wino, ostatnia misja Geralta z Rivii, to godne zwieńczenie Dzikiego Gonu. W dodatku znajdziecie ponad 90 nowych zadań, co przekłada się na ponad 30 godzin rozgrywki. Mam nadzieje, że ten dodatek zapadnie graczom w pamięć na długi czas - mówi w oficjalnym komunikacie Konrad Tomaszkiewicz, Game Director z CD Projekt RED.

W dodatku trafimy do zupełnie nowej lokacji, czyli sielskiej i kolorowej krainy Toussaint. Nie trudno jednak zgadnąć, że to tylko pozory i za uroczymi winnicami kryją się stwory, potwory i mnóstwo roboty dla naszego Geralta, czyli wspomniane wcześniej ponad 90 zadań.

Przy ich wykonywaniu, a zwłaszcza przy walce, wykorzystamy nowy system mutacji. Pojawia się oczywiście nowe elementy zbroi i nowe bronie.

Dla zwolenników Gwinta nie zabraknie nowych talii kart. A Geralt będzie mógł się też zająć własną posiadłością.

- A wszystko to na nowej mapie, która wielkością może śmiało konkurować z Ziemią Niczyją - dodaje Tomaszkiewicz.

Dodatek Krew i Wino swoją premierę - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - będzie miał 31 maja.
Dodatek będzie dostępny w wersji cyfrowej i limitowanej edycji pudełkowej (tylko na PC i PlayStation 4) w którym oprócz gry znajdą się talie do gry w Gwinta (armie Nilfgaardu i Królestwa Północy), poradnik do Gwinta i żetony do gry.

Zdjęcia

  • Wiedźmin 3: Krew i Wino
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać