Wiedźmin 3: Krew i Wino. Co zobaczymy w Toussaint

Wiedźmin 3: Krew i Wino

Wiedźmin 3: Krew i Wino

Fot. CD Projekt RED

Toussaint to nowa lokacja, która poznamy w dodatku Krew i Wino, największym rozszerzeniu do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Będzie kolorowo, bajkowo i... bardzo niebezpiecznie. I wciąż nie wiadomo kiedy.
Studio CD Projekt RED, twórcy Wiedźmina, nie szafuje informacjami o ostatnim dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Jeszcze przed premierą gry zapowiedzieli, że będzie on większy o Serc z Kamienia (ma starczyć na mniej więcej 20 godzin zabawy) i będzie się rozgrywał krainie Toussaint, której w grach jeszcze nie widzieliśmy.

- Dodatek Krew i Wino to zupełnie nowa i fascynująca historia, pełna zwrotów akcji i niespodzianek - zapowiada w oficjalnym komunikacie Marcin Momot z CD Pprojekt RED. - Toussaint, nowa lokacja, którą stworzyliśmy na potrzeby dodatku, jest czymś zupełnie nowym w stosunku do miejsc, które odwiedziliście w Dzikim Gonie: z pozoru utopijna, pełna bajecznych kolorów kraina, która jednak pozostawia dziwne wrażenie, że coś niepokojącego dzieje się tuż za naszymi plecami.

I to właściwie wszystkie nowe informacje. Jest jeszcze obietnica, że w maju dowiemy się więcej (może poznamy wreszcie datę premiery?) I są nowe obrazki z dodatku:

Wiedźmin 3 Krew i Wino
Wiedźmin 3 Krew i Wino
Wiedźmin 3 Krew i Wino
Wiedźmin 3 Krew i Wino
Wiedźmin 3 Krew i Wino


Zdjęcia

  • Wiedźmin 3: Krew i Wino
Komentarze
Mary81
Mary81 śr., 2016-04-27 19:04

Świetna gra

Moim zdaniem najlepsza Polska produkcja. Gra znana na całym świecie, zbierająca bardzo dobre recenzje.