Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zwiastun Zabójca potworów (wideo)

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon i Geralt na Ziemi Niczyjej.

-Co ty robisz?! - Zabijam potwory... Kto to zrobił? Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon we współpracy z Tomaszem Bagińskim.
Zwiastun Zabójca Potworów jest dokładnie taki, jaka ma być cała gra Wiedźmin 3: Dziki Gon – mroczny i posępny.

-
Chcieliśmy, aby nasz film pokazał, że Geralt, mimo iż przez wielu uważany jest za zwykłego najemnika, ma swój własny kodeks postępowania i działa ponad brudną moralnością, którą przesiąknięty jest jego świat. Nawet, jeśli nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka komentuje Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED. - Zabójca Potworów to doskonała okazja, aby pokazać klimat Ziemi Niczyjej, jednego z rozgległych obszarów, który gracze odwiedzą podczas gry. Wszechobecne uczucie przygnębienia może być mocno szokujące... szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę kto często okazuje się być prawdziwym potworem.  I jeszcze przy okazji mała ciekawostka: studio CD Projekt RED ogłosiło dziś, że Charles Dance użyczy głosu cesarzowi Nilfgaardu. Ten aktor ma na koncie ponad 70 ról, ale ostatnio najbardziej znany jest jako Tywin Lannister w serialu Gra o Tron.
 

 

- Charles Dance jest idealnym kandydatem do grania potężnego nilfgaardzkiego cesarza w naszej grze – mówi Marcin Blacha ze stduia CD Projekt RED. - Praca z tak utalentowanym i magnetycznym aktorem, to spełnienie marzeń dla naszego zespołu.

Wiedźmin 3 Charles Dance


Zdjęcia

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
Komentarze
ZicZac
ZicZac śr., 2013-08-14 21:15

Świetna robota

Może nie rzuca na kolana tak jak intro z xboksowej wersji dwójki, ale robi wrażenie. I świetnie pokazuje postać Geralta.   

MicMus
MicMus czw., 2013-08-15 17:36

. . .

@ZicZac:

Nie rzuca na kolana? Chyba oglądaliśmy różne materiały.

ytong77
ytong77 śr., 2013-08-14 21:26

Zbieram szczeke

i oglądam jeszcze raz. I jeszcze raz. Co ja bym dał, żeby Tomek Baginski ze swoim Platige Image zrobił taki pelnometrażowy film z Geraltem. A Redzi napisali do tego scenariusz... 

MicMus
MicMus czw., 2013-08-15 17:38

. . .

Materiał genialny  :D

Polecamy