Wiedźmin 3: Dziki Gon. Premiera przełożona

Wiedźmin 3: Dziki Gon
Potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni - stwierdzili twórcy i przełożyli premierę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na 19 maja. Szczegóły tłumaczą w liście otwartym do graczy.
Jeszcze w sobotę twórcy gry - CD Projekt RED - podczas pierwszej edycji The Game Awards prezentowali nowy zwiastun.
Jeszcze dziś aktualną datą premiery nowego Wiedźmina na PC, PlayStation 4 i Xbox One był 24 luty.
Teraz niestety twórcy rozesłali list otwarty, w którym tłumaczą powody przesunięcia premiery:

"Drodzy Gracze
Od początku prac nad Wiedźminem 3: Dziki Gon zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna gra. Chcemy dać graczowi możliwość przeżycia epickiej historii w olbrzymim, otwartym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.
Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Dziki Gon stał się jedną z najlepszych RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.
Dziękujemy za wsparcie, które codziennie nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowych sił"

Dowiedz się więcej o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon 

Zdjęcia

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać