Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pierwszy zwiastun (wideo)

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon i nowy Geralt

Geralt jest starszy i zarośnięty, ale całkiem sprawny i bardzo, ale to bardzo ładny. Na pierwszym zwiastunie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Są piękne i bardzo klimatyczne lokacje. Są bezkresne lasy. Są miasta, zamglone przystanie, skute lodem wyspy i podrzędne karczmy.

I są stwory, z którymi Wiedźmin radzi sobie nad wyraz sprawnie. Nie ma sensu się rozpisywać. O samej grze więcej przeczytacie tu - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Geralt będzie miał co robić.

Pora na pierwszy trailer gry Wiedźmin 3: Dziki Gon:Na dokładkę jest też ciekawy materiał nakręcony w Szkocji, w którym twórcy  gry tłumaczą, dlaczego ich gra będzie najlepsza i niezwykła:


Zdjęcia

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
Komentarze
ytong77
ytong77 pon., 2013-06-10 20:38

jeden z najlepszych

zwiastunów tegorocznych targów jak na razie. Wygląda to po prostu niesamowicie! I bardzo podoba mi sie nowa facjata Geralta

MicMus
MicMus pon., 2013-06-10 21:47

. . .

Trailer i gameplay rewelacja. Jeśli tak będzie przez całą grę to mamy murowany hit, o którym będą mówić przez lata i który będzie niedoścignionym wzorem do naśladowania.

ZicZac
ZicZac wt., 2013-06-11 13:54

Oglądałem

prawie wszystkie wczorajsze konferencje i pokazy i Wiedźmin był jedną z najciekawszych. Trailer zrobiony nieźle, choć nie ma takiego kopa jak intro Tomka Bagińskiego do dwojki na Xboxa, ale prezentuje się naprawde zacnie.