Wiedźmin 3: Dziki Gon. Intro do gry już jest (wideo)

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Intro zatytułowane Podążając za tropem trwa prawie trzy minuty i daje niezły przedsmak tego, co czeka nas 24 lutego, w dniu premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Intro to krótka historia prezentująca Geralta z Rivii i jego mentora Vesemira. Podążają oni śladami Yennefer z Vengerbergu. To nie wszystko, bo ujęcia z Geraltem przeplatane są bardzo widowiskowymi sekwencjami z Yennefer, która znalazła się w samym środku wielkiej bitwy:


Twórcy gry, czyli studio CD Projekt RED intro zaprezentowali podczas jednej z najważniejszych imprez branżowych, czyli gali wręczenia nagród Golden Joystick Awards. I tu kolejna dobra informacja, bo Wiedźmin też zdobył nagrodę - w kategorii Najbardziej wyczekiwana gra. Tytuł gry roku trafił do Dark Souls II.

Dowiedz się więcej o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon

Zdjęcia

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
Komentarze
ytong77
ytong77 sob., 2014-10-25 17:50

Fajne, ale...

ale wczesniejsze były lepsze. Intro do drugiego Wiedzmina na Xboxa było moim znacznie bardziej okazałe. Także zwiastun 'zabójca potworów" do trójki był bardziej pomysłowy. Ten nie jest zły, ale taki mało wiedzminowaty. Gdyby nie parę ujęc z Geraltem, to pasowałby do pary innych erpegów.  

marwialipesz
marwialipesz wt., 2014-10-28 09:33

nie wiem jak wy, ale ja

nie wiem jak wy, ale ja osobiście nie mogę się doczekać..