Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Będzie nocna premiera

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. To na pewno będzie najlepsza polska gra RPG na Xbox 360...

Fot. gra.pl

Dobra wiadomość: nocnej premierze konsolowej wersji Wiedźmina 2 będą towarzyszyć nagrody i niespodzianki. Zła wiadomość: tylko w Warszawie.
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360 do sprzedaży trafi za tydzień, 17 kwietnia. Ci, którzy nie mogą się doczekać i chcą zagrać kilka godzin wcześniej, będą musieli wybrać się do stolicy. Tu, 16 kwietnia w Empik Megastore Junior przy ulicy Marszałkowskiej o godzinie 20 rozpocznie się specjalna impreza.

Będzie można porozmawiać z twórcami gry, spróbować swoich sił w mistrzostwach trybu Arena albo w podkładaniu głosu pod wybrana postać z gry. Albo popisać się wiedzą o świecie Wiedźmina w konkursie z nagrodami. A wszyscy uczestnicy dostaną plakat z podpisami twórców. Dwie godziny później – o 22 – ruszy zaś sprzedaż gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Edycja Rozszerzona.

A tymczasem CD Projekt RED prezentuje film „52 i pół". Stworzono go przy użyciu silnika graficznego REDengine (z którego korzysta gra), ale nie zawiera on żadnych fragmentów rozgrywki:
Zdjęcia

  • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać