Watch_Dogs: Zwiastun ostateczny (wideo)

Watch_Dogs

Aiden Pearce, główny bohater gry Watch_Dogs

O hakowaniu, ściganiu i strzelaniu. O mobilnej aplikacji i o kierowaniu wielkim, mechanicznym pająkiem. O muzyce i sprawianiu kłopotów swoim znajomym. Zwiastun Watch_Dogs omawia i pokazuje wszystkie najważniejsze aspekty gry.
Kim jestem?
Dokąd zmierzam?
I kim są ci wszyscy ludzie, których spotykam?

Nowy zwiastun gry Watch_Dogs udziela odpowiedzi na wiele takich egzystencjalnych pytań, a przy okazji prezentuje też masę szczegółów. O misjach pobocznych, dodatkowych aktywnościach, rozgrywce wieloosobowej, pościgach...

Po tych blisko 10 minutach oglądania człowiek ma wrażenie, że w Watch_Dogs już grał. Ale taki akurat jest urok ludzi odpowiedzialnych w koncernie Ubisoft za promowanie gier. Przy Assassin's Creed IV: Black Flag było to samo. 472 zwiastuny o każdym aspekcie gry, a na koniec wielkie podsumowanie.

Zwiastun 101 przypomina nam, że akcja gry Watch_Dogs rozgrywa się w wielkim, różnorodnym i otwartym świecie, jakim jest Chicago.
Że wcielamy się w Aidena Pearce'a, hakera i byłego przestępcę z mroczną przeszłością, który teraz szuka sprawiedliwości. Głównie za pomocą włamywania się do ctOS. To system kontrolujący, zawiadujący i monitorujący całe miasto. Od sygnalizacji świetlnej, przez metro i służby porządkowe po dane każdego mieszkańca. Dostęp do ctOS oznacza wielką wiedzę i jeszcze większe możliwości, co w przypadku samej gry ma się przełożyć na kilka oryginalnych rozwiązań.

Zwiastun przypomina nam też o ludziach których tu spotkamy. Przyjaciele, wrogowie i tacy, których dopiero w trakcie zabawy będziemy mogli zaszeregować do jednej z tych grup.
Przypomina też o aplikacji mobilnej, o mechanizmach rządzących rozgrywką wieloosobową, o pościgach i całej masie dodatkowych atrakcji. Od gry w szachy po kierowanie wielkim, mechanicznym pająkiem.

I wreszcie nowy zwiastun przypomina nam, że 27 maja będzie dobrym dniem na wydanie własnych pieniędzy, bo tego dnia Watch_Dogs ukaże się na PC, PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360:Dowiedz się więcej o grze Watch_Dogs

Zdjęcia

  • Watch_Dogs
Komentarze
widlowy
widlowy czw., 2014-05-15 09:09

Całkiem spoko zwiastun,

Całkiem spoko zwiastun, podoba mi się.

ZicZac
ZicZac śr., 2014-05-21 22:58

Oprócz samej gry

jestem bardzo ciekaw, jaki będzie jej odbiór przez branżę i graczy. Po takich obietnicach i oczekiwaniach...

bender
bender pon., 2014-05-26 21:01

kase odłozyłem, ale chyba

kase odłozyłem, ale chyba poczekam na pierwsze recenzje. W tamtym roku kiedy zapowiadali premiere to brałbym w ciemno, ale teraz sie trochę wacham