Watch_Dogs: Nowy gameplay, czyli poznaj grę w 15 minut (wideo)

Watch_Dogs

Premiera gry Watch_Dogs została zaplanowana na 22 listopada.

To jeden z ciekawszych materiałów, bo pokazuje nam, ile będziemy mieli w grze Watch_Dogs swobody i jak gra będzie reagować na nasze poczynania.
Dla przypomnienia: w Watch_Dogs czeka na nas otwarty świat w postaci Chicago. Całe miasto jest kontrolowane przez Centralny System Operacyjny, w skrócie: ctOS. Ten steruje wszystkim: sygnalizacją świetlną, rozkładem jazdy metra, zasilaniem, miejskim monitoringiem, służbami porządkowymi... Na dodatek do systemu są podłączeni wszyscy mieszkańcy. Ten, kto ma dostęp do ctOS, może błyskawicznie dowiedzieć się właściwie wszystkiego o wszystkich. Stan konta, miejsce pracy, kartoteka, billing. Cokolwiek.
Oczywistą oczywistością jest, że niepowołane osoby nie powinny mieć dostępu do tak potężnego narzędzia. I równie oczywiste jest, że nasz bohater, Aidem Pearce, jest właśnie taką osobą.

Wróćmy do nowego materiału filmowego. O szczegółach swobodnego poruszania się po świecie gry opowiada tym razem Colina Graham, szef działu animacji w Watch_Dogs. Co ważne, nie prezentuje nam żadnej konkretnej misji, a skupia się na swobodzie naszych działań. Równie ważne są konsekwencje naszych działań, czy raczej sposobu ich realizacji.
Zresztą zobaczcie sami:

Zdjęcia

  • Watch_Dogs
Komentarze
ytong77
ytong77 czw., 2013-09-05 20:50

Fajny materiał

Naprawde spodziewam się dużo po tej grze.

matizek92
matizek92 pt., 2013-09-06 12:03

...

Powiem tak, gra nawet ok, ale patrząc na to jak porusza się postać, jak się chowie, jak zabija z ukrycia to mam wrażenie, że ta sama mechanika gry jest w SC: Blacklist :D 

www.survariummo.pl
ZicZac
ZicZac pt., 2013-09-06 14:01

Coś w tym jest

@matizek92:

Ale akurat mi to nie przeszkadza, bo Blacklist bardzo mi się podoba.

matizek92
matizek92 pt., 2013-09-06 14:30

...

@ZicZac:

Mi Blacklist też się spodobał :) Po prostu zwróciłem na ten fakt uwagę, bo widzę, że Ubi idzie na łatwiznę i wszędzie wprowadza podobną mechanikę :D A skaczący FISCHER jak młody Ezio mnie po prostu bawił. 

www.survariummo.pl
ZicZac
ZicZac ndz., 2013-09-08 22:08

A ja miałem

@matizek92:

wrażenie, że Fisher jest akurat mniej żwawy niż w Convivtion i to mi się podobało.