Wasteland 2 Game of The Year Edition: Dla kogo za darmo?

Wasteland 2 Game of The Year Edition

Wasteland 2 Game of The Year Edition, czyli poprawiona i zmodyfikowana postapokalipsa

Fot. inXile

Dla wszystkich posiadaczy gry i tych, którzy wsparli projekt na kickstarterze. To wiadomość tym lepsza, że zmian w Wasteland 2 Game of The Year Edition będzie naprawdę dużo.
Dziś studio inXile - autorzy gry Wasteland 2 - poinformowało, że jeszcze przed końcem tegorocznego lata Wasteland 2 Game of the Year Edition zostanie za darmo udostępniona - w postaci aktualizacji - wszystkim posiadaczom podstawowej wersji gry i tym, którzy wsparli projekt w serwisie Kickstarter.

A co się zmieni w Wasteland 2 Game of The Year Edition (gra ukaże się także na PlayStation 4 i Xbox One)?

Przede wszystkim gra zaliczy przesiadkę na nowszą wersję silnika graficznego, czyli na Unity 5. To oznacza lepsze tekstury, bardziej szczegółowe modele postaci czy znacznie poprawione oświetlenie.

Usłyszymy też tysiące nowych linijek dialogów, nagranych specjalnie dla tej edycji.
Zmiany nie ominęły także samej rozgrywki: w rozwoju naszych strażników niebagatelną rolę ma odgrywać system wad i zalet (Perks & Quirks). Będzie nowy system Precyzyjnego Ataku, co oznacza możliwość celowania w konkretne części ciała przeciwnika. Zmianom ulegnie balans rozgrywki. Na nowo zaprojektowano spotkania z wrogami w całej grze.

- Chcemy w ten sposób raz jeszcze podkreślić naszą wdzięczność w stosunku do osób, które wsparły produkcję oraz nasze oddanie społeczności fanów RPG, dzięki którym dane nam było wrócić do naszych korzeni - komentuje w oficjalnym komunikacie Brian Fargo, szef inXile.

To wszystko oznacza, że postapokaliptyczna przygoda na pustkowiach powinna być jeszcze ciekawsza.

Wasteland 2 Game of The Year Edition
Wasteland 2 Game of The Year Edition
Wasteland 2 Game of The Year Edition
Dowiedz się więcej o grze Wasteland 2

Zdjęcia

  • Wasteland 2 Game of The Year Edition
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać