Warhammer: Nową grę robią ludzie od serii Total War

Warhammer & Creative Assembly
A to od razu dwie dobre wiadomości. Złe są takie, że niewiele o tej grze wiadomo i w najbliższym czasie w nią nie zagramy.
Creative Assembly, studio odpowiedzialne za znakomitą serię strategiczną Total War nawiązało współpracę z Games Workshop.

W brytyjskim biurze studia Creative Assembly już został powołany nowy zespół złożony z ludzi pracujących nad Total War i grą z uniwersum Alien (tu tytuł też jest neiznany). Nowa ekipa już pracuje nad pierwszym tytułem Warhammera.

– W tym roku studio obchodzi swoje 25-lecie, więc jest to wręcz idealny moment na współpracę z tak szanowanym partnerem, nad projektem jak z marzeń – mowi w oficjalnym komunikacie Tim Heaton, dyrektor studia Creative Assembly. – Wychowywaliśmy się na niezwykłym świecie Warhammera, który mocno wpłynął na każdego z nas zarówno, jako graczy jak i designerów. Pracujemy nad grą w świecie Warhammera jakiej nikt jeszcze przed nami nie zrobił.

– Teraz gdy udało nam się połączyć siły, możemy spokojnie powiedzieć, że na graczy czekają naprawdę niezwykłe produkty. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwościami, jakie daje współpraca z Creative Assembly i już zabraliśmy się mocno do pracy – wtóruje mu Jon Gillard, szef działu licencji w Games Workshop. 

Zdjęcia

  • Warhammer & Creative Assembly
Komentarze
AMOK
AMOK czw., 2012-12-06 19:47

Creative Assembly nigdy mnie

Creative Assembly nigdy mnie nie zawiodło żadną ze swoich produkcji :) Myślę, że i w przypadku Warhammera dadzą z siebie wszystko.

Bazinga
Bazinga czw., 2012-12-06 21:03

Warhammer

JA kiedys probowalem grać w Warhammer Mark of Chaos, ale to nie była zbyt dobra produckja. Potem sie zdziwiłem ze ci sami ludzie dostali do zrobienia Heroes VI. I tez sobie niezabardzo poradzili. Ale CA to już inna bajka. Już sobie wyobrazam te bitwy z tysiacami orków naraz:)