Wargaming.net: Jedno konto by wszystkimi rządzić

World of Warplanes

Zunifikowane konto premium ma być częścią usługi Wargaming.net, a dotyczy wszystkich obecnych i przyszłych gier białoruskiego studia.

Kup konto premium w World of Tanks, a będziesz miał takie od razu w World of Warplanes. I w World of Warships.
Wargaming, twórcy popularnego MMO o czołgach, czyli World of Tanks ogłosili dziś wprowadzenie zunifikowanego systemu kont premium w swoich obecnych i przyszłych grach.

Co teraz daje takie konto? Zwiększa zdobywane doświadczenie i zdobywane kredyty po bitwie w World of Tanks. I tak samo będzie działać w innych grach Wargaming, czyli przede wszystkim w World of Warplanes i World of Warships (a potem innych także w przyszłych grach). Zunifikowane konto premium oficjalnie zadebiutuje podczas jednej ze zbliżających się otwartych beta testów gry World of Warplanes.

Gracze dostaną darmowe żetony, za które będzie można kupić konto (żetony w beta testach będą udawały złoto).

– Zunifikowane konto to następny krok do osiągnięcia wyznaczonego celu, jakim jest pełne połączenie naszych tytułów w jeden kompletny ekosystem – tłumaczy Andrei Yarantsau, wiceprezes ds. operacji globalnych w Wargaming.net. – Dając graczom możliwość przeniesienia korzyści płynącego z jednego konta na wszystkie tytuły, myślę, że jest to coś o ogromnej wartości dla nich i rozszerzy przyjemność z zabawy, bez względu na tytuł, w który grają. Opracowaliśmy unikatowe podejście do koncepcji Free to play i będziemy dostarczać naszym graczom usług na najwyższym poziomie.

Więcej szczegółów i obietnic znajdziecie na filmie:

Zdjęcia

  • World of Warplanes
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać