Warframe: Dodatek The War Within już w listopadzie (wideo)

Warframe: The War Within

Warframe: The War Within

Fot. Digital Extremes

The War Within to duży dodatek do gry Warframe. Zaoferuje przede wszystkim nowa misję, ale też nowe bronie i nowych przeciwników.
Twórcy gry free to play Warframe - Digital Extremes - chwalą się społecznością graczy liczącą ponad 26 milionów zarejestrowanych graczy. Chwalą się też nowym dodatkiem The War Within, który ma być kontynuacją The Second Dream.

Misja The War Within zabierze graczy w podróż do fortecy królowej Grineer, gdzie będą mogli tajemnice dotyczące przeszłości Tenno i ich prawdziwych zdolności.

Dodatek to także nowe bronie i nowi przeciwnicy. Żeby zagrać w The War Within trzeba wcześniej ukończyć misję The Second Dream.

Premierę dodatku poprzedzi seria specjalnych wydarzeń w grze, które mają zapewnić podwójny dopływ zasobów w celu odpowiedniego przygotowania się na nową wyprawę.

Dodatek The War Within będzie dostępny za darmo, do pobrania na PC w połowie listopada (na razie brak konkretnej daty dziennej). Dodatek ukaże się także na PlayStation 4 i Xbox One, ale w późniejszym terminie.

 

Zdjęcia

  • Warframe: The War Within
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać