Warface: Czas na zamknięte beta-testy (wideo)

Warface

Warface, czyli darmowa strzelanina od twórców Crysisa

Warface to sieciowa strzelanina. W tym gatunku konkurencja jest spora, ale Warface już na starcie ma przewagę: za grę odpowiada studio Crytek, twórcy serii Crysis.
Serwery Warface wystartowały 17 stycznia i będą czynne aż do dnia premiery, czyli do wiosny tego roku. Gra jest dostępna na specjalnej platformie GFACE, którą znajdziecie tutaj. A rejestracja odbywa się na stronie gry, czyli tutaj.

- Dla tysięcy już zarejestrowanych użytkowników, którzy teraz dostaną zaproszenie do gry, rozpoczęcie zamkniętych beta-testów będzie oznaczało możliwość przetestowania produktu jednego z najbardziej renomowanych deweloperów gier typu fps. Uczestnicy bety będą mieli także spory wpływ na ostateczny kształt Warface w dniu jego premiery – komentuje Dirk Metzger, dyrektor wydawniczy Crytek.

A o co chodzi w samej grze?

Rzecz dzieje się w niezbyt odległej przyszłości. Na dzień dobry zostajemy w niej członkiem tytułowej, elitarnej jednostki Warface. Jej celem jest pokonanie skorumpowanego rządu Blackwood. Ale akurat fabuła nie ma tu żadnego znaczenia.

Gracze albo konkurują ze sobą, albo – w trybie kooperacji – walczą z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Są oczywiście klasy postaci (medyk, snajper, strzelec, inżynier), jest zdobywanie kolejnych poziomów i będą mikropłatności. Czyli w sumie standard.

Ale grze nie można odmówić świetnej oprawy graficznej:Zdjęcia

  • Warface
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać