War Thunder: Turnieje, konkursy i czołgi w drodze

War Thunder

W War Thunder już wkrótce do samolotów dołączą czołgi.

W piątek, 18 października, startuje Poznań Game Arena. Jedną z atrakcji tegorocznej imprezy będzie darmowa gra War Thunder. Do zgarnięcia będzie całkiem sporo nagród. A tymczasem na horyzoncie już czają się czołgi…
Poznań Game Arena rozpoczyna o godzinie 10 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W Sali 7A znajdzie się specjalne stoisko War Thunder. Będzie można zagrać, pooglądać i spróbować swoich sił w dwóch (w sobotę i w niedzielę) konkursach.

Do wygrania będą gadżety i sprzęt firmy SteelSeries i Złote Orły. Każdy uczestnik turnieju otrzyma 500 Złotych Orłów, a nagrody za najlepsze miejsca to od 1000 do 10 000 Złotych Orłów.
A w trakcie całej imprezy hostessa War Thunder będzie rozdawać ulotki ze specjalnym kodem, który gwarantuje nagrody od 150 do 10 000 Złotych Orłów.

A to nie koniec dobrych wiadomości dla tych, którzy w War Thunder grają albo zamierzają. Niedługo w grze pojawią się czołgi, a twórcy gry – Gaijin Entertainment – opublikowali szczegółowe zestawienia maszyn sowieckich i niemieckich:

War Thunder sowieckie czołgi
War Thunder niemieckie czołgi

Zdjęcia

  • War Thunder
  • War Thunder
  • War Thunder
  • War Thunder
  • War Thunder
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać