War Thunder: Ground Forces. Otwarta beta z czołgami

War Thunder: Ground Forces

War Thunder: Ground Forces

Były samoloty, teraz będą też czołgi. Na dobry początek niemieckie i sowieckie w trzech typach plus samobieżna artyleria i działa przeciwlotnicze. Co jeszcze nas czeka w otwartej becie War Thunder: Ground Forces?
War Thunder to lotnicze MMO, które pomału jest wzbogacane także o siły lądowe w postaci czołgów.

- Od samego początku naszym celem było stworzenie tytułu, w którym gracze mogliby doświadczyć różnorodnych niebezpieczeństw globalnego konfliktu, nie ruszając się sprzed monitora – tłumaczy Anton Yudintsev, dyrektor zarządzający Gaijin Entertainment. - Ten hurkot, który słyszycie w oddali, to odgłos wielu z ponad 6 milionów graczy War Thunder, którzy właśnie ruszyli do ataku w opancerzonych jednostkach naziemnych. Ci, którzy preferują podniebne potyczki, niech lepiej jednym okiem zerkają w dół, na ląd, ponieważ właśnie ruszyły otwarte betatesty Ground Forces.

Na początek będzie można wybierać spośród czołgów niemieckich i sowieckich (lekkie, średnie i ciężkie). Jest także samobieżna artyleria i działa przeciwlotnicze. Te ostatnie będą szczególnie przydatne w bitwach Combined Arms, dostępnych w trybach Realistycznym i Symulacji, w których gracze kontrolujący jednostki naziemne walczą u boku graczy pilotów.

A kiedy Ground Forces pojawi się na PlayStation 4? Data ma zostać ogłoszona już wkrótce.War Thunder Ground Forces
War Thunder Ground Forces
War Thunder Ground Forces
War Thunder Ground Forces

 

Zdjęcia

  • War Thunder: Ground Forces
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy