The Walking Dead: Survival Instinct. Zombie się nie nudzą (wideo)

The Walking Dead: Survival Instinct

Z zombie w The Walking Dead: Survival Instinct powinniśmy się zmierzyć już w kwietniu.

The Walking Dead to komiks, serial i gra. A w właściwie to już dwie gry. Jak się prezentuje w akcji The Walking Dead: Survival Instinct?
Kilka informacji wstępnych:
Walking Dead to komiksowa seria, której twórcą jest Robert Kirkman (a za rysunki odpowiadali Charlie Adlard, a później Tony Moore). Bohaterem serii jest Rick Grimes, który stara się ocalić przed zombie swoją rodzinę, a przy okazji jeszcze grupę ludzi, której przewodzi. Gówny nacisk położono jednak nie walkę z zombiakami, a na przedstawienie ludzkich zachowań w obliczu zagrożenia.

Na tej samej zasadzie telewizja AMC zrobiła popularny serial The Walking Dead. A studio Telltale Games swoją przygodówke, którą można teraz znaleźć właściwie w każdym zestawieniu najlepszych gier 2012 roku.

Ale już The Walking: Survival Instinct zapowiada się na coś zupełnie innego. Głównie dlatego, że to strzelanina. Po drugie: gra tworzona przez studio Terminal Reality jest oparta nie na komiksie, a na serialu. Bohaterami gry są bracia Daryl i Merle Dixon i ich losy sprzed wydarzeń, które poznaliśmy w serialu.

A wszystko razem prezentuje się tak:

 

Premiera gry (na PC, Playstation 3 i Xbox 360) została zaplanowana na kwiecień. 

Zdjęcia

  • The Walking Dead: Survival Instinct
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać