Tyranny: Co znajdziemy w edycji specjalnej? (wideo)

Tyranny

Tyranny

Fot. Obsidian Entertainment

Przede wszystkim świetnie zapowiadającą się grę od mistrzów gatunków. Ale to nie wszystko, czym kusi pudełkowe wydanie gry Tyranny.
Mistrzowie gatunku to studio Obsidian Entertainment, które na koncie ma tak zacne tytuły jak Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas, Star Wars: Knights of the Old Republic II, Neverwinter Nights II, Alpha Protocol czy South Park: Kijek Prawdy.

W minionym roku serca miłośników gier RPG podbiły przede wszystkim dwie gry: Wiedxmin 3: Dziki Gon i Pillars of Etenity. Nad kontynuacją tej drugiej gry Obsidian już pracuje, ale w międzyczasie ukaże się - już 10 listopada - gra Tyranny.

To również klasyczna gra RPG z aktywną pauzą i rzutem izometrycznym. Ale tym razem staniemy po złej stronie: nie będziemy tu walczyć z siłami ciemności o ratunek dla świata. W tym przypadku taka walka już się rozegrała i zło (pod wodzą Hegemona Kyrosa) zwyciężyło.

Armie Kyrosa panują nad światem, którego mieszkańcy muszą się odnaleźć w nowej, niezbyt komfortowej sytuacji. A my wcielamy się w oficera armii Kronosa, który wprowadza nowy ład i porządek na podbitych ziemiach.
Twórcy zapowiadają, ze główną role w grze mają odgrywać nasze wybory i to, jak będziemy postępować z poddanymi.

Gra Tyranny ukaże się w Polsce w edycji specjalnej. Poza samą grą (w polskiej, kinowej wersji językowej) znajdziemy tu limitowane pudełko, skróconą instrukcję, płytę z 18 utworami z gry oraz 112-stronicowy artbook. Wszystko razem wygląda tak:

Tyranny edycja specjalna

A sama gra prezentuje się tak:
 

Zdjęcia

  • Tyranny
  • Tyranny
  • Tyranny
  • Tyranny
  • Tyranny
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać