Twórcy Wiedźmina szukają stażystów. I przyszłych pracowników

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin Geralt z zainteresowaniem przeczytał ogłoszenie o poszukiwaniu stażystów

Fot. CD Projekt RED

Wydaje się, że najlepszym zawodem na świecie jest rentier. Ale praca przy tworzeniu gier też jest niezła. Zwłaszcza dobrych gier. Takich jak Wiedźmin, którego twórcy szukają właśnie stażystów.
Studio CD Projekt RED, czyli twórcy gier z Geraltem w roli głównej szukają stażystów.
Na wybranych czekają płatne staże w kilku działach: od animacji przez tworzenie postaci po dział marketingu i globalnej produkcji.

"Projekt Staż ma na celu zaproszenie do naszego studia w Warszawie młodych, utalentowanych ludzi, którzy nie mieli jeszcze okazji zdobyć bogatego doświadczenia zawodowego, a którzy chcieliby związać swoją przyszłość z tworzeniem najlepszych na świecie gier RPG" - czytamy na stronie projektstaz.cdprojektred.com (gdzie znajdują się też wszystkie szczegóły dotyczące aplikowania i konkretnych wymagań).

Kogo szuka CD Projekt RED?
Programistów, artystów i projektantów.
Płatne staże dotyczą pracy w zespołach animacji, projektowania lokacji, tworzenia postaci, programowania mechanizmów rozgrywki oraz silnika (narzędzia, fizyka, efekty cząsteczkowe etc.), a także w dziale marketingu i globalnej produkcji.

Staże będą trwały trzy miesiące, a po ich zakończeniu najlepsi stażyści dostaną ofertę nie do odrzucenia, czyli propozycję pracy w CD Projekt RED.

Co trzeba zrobić na początek?
Wysłać CV wraz z listem motywacyjnym (obydwa dokumenty w języku angielskim, a biegła znajomość tego języka jest warunkiem koniecznym, bo studio pracuje na co dzień w tym języku) wraz z załączonym portfolio czy próbką kodu (w zależności od stanowiska).

Dowiedz się więcej o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon

Zdjęcia

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
Komentarze
szostak21
szostak21 śr., 2015-07-01 21:47

Ciekawe

ile zgłosi sie gości bez żadnych umiejętności, ale napiszą, że grali w Wiedżmina i że oni zrobili by lepiej to i tamto.

bobasek
bobasek śr., 2015-11-04 13:38

ta gra będzie miała

ta gra będzie miała niesamowitą grafikę!