Trainz Simulator 12: Dziś premiera. Nie tylko dla kolejarzy

Trainz Simulator 12

Trainz Simulator 12: w połączeniu z edytorem gra powinna wystarczyć na kilka miesięcy zabawy. Pod warunkiem, że się lubi taką zabawę.

Fot. Redakcja gra.pl

Pociągi się spóźniają, rozkłady się nie zgadzają, przed kasami kolejki, a pani z informacji nic nie wie. W grze Trainz Simulator 12 możesz sprawdzić, czy poradzisz sobie lepiej niż PKP.
W Trainz Simulator 12 kierujemy pociągami. Do dyspozycji mamy całkiem spory tabor: od lokomotyw, przez spalinowozy po elektrowozy. Wszystkie maszyny wyglądają całkiem nieźle, a przede wszystkim realistycznie. Zwłaszcza w pełni funkcjonalne wnętrza poszczególnych maszyn:

Gdzie jeździmy? To trasy kolejowe w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Można też budować własne trasy za pomocą edytora, a tymi z kolei można się dzielić z innymi graczami. Tym bardziej, że po raz pierwszy w historii serii jest tryb multiplayer.


W Polsce Trainz Simulator 12 został wydany w polskiej wersji językowej. Cena: 79,99 złotych. I przy okazji: gra pójdzie niemal na każdym komputerze, bo wymagania minimalne są takie:

System: Windows XP (SP3)
Procesor: Pentium D 3.4GHz
Pamięć: 1 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 7200
Miejsce na dysku: 16 GB 

Zdjęcia

  • Trainz Simulator 12
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać