Tower of Time: Taktyka, drużyna i tajemnicza wieża (wideo)

Tower of Time

Tower of Time

Fot. Event Horizon

15 godzin rozgrywki i 4 z 13 poziomów - tak wygląda Tower of Time dostępne już w Steam Early Access. Twórcy obiecują też nietypowy rozwój drużyny i mieszankę klasycznych rozwiązań w nowoczesnej formule.
Twórcy to polskie studio Event Horizon, dla którego Tower of Time jest debiutanckim projektem.
Nad grś pracuje obecnie 10 osób, a pierwsze efekty ich pracy już można sprawdzić, bowiem część gry Tower of Time jest już dostępna w Steam Early Access. To 15 godzin rozgrywki na 4 (z 13 ) poziomów. Całość za 14,99 euro.

Akcja Tower of Time rozgrywa się w Artarze. To świat po wielkim kataklizmie. Pewnego dnia nasz młody jeszcze bohater natrafia na odwróconą wieżę zakopaną w ziemi, a odsłoniętą przez trzęsienie ziemi.
25 lat później wraz z drużyną wraca do wieży, by odkryć jej sekrety.

Nasza drużyna składa się z 4 postaci (wybieramy je z siedmiu dostępnych klas). Każda z klas posiada sześć głównych zdolności, które można ulepszać, ale nabywanie umiejętności i ich ulepszanie oparto na odkrywaniu starożytnych artefaktów i ulepszaniu budynków w naszej bazie wypadowej.
Do tego losowo generowany ekwipunek, rzemiosło i zaklinanie przedmiotów.

To wszystko przyda się oczywiście w walce, której będzie sporo. Walki będziemy prowadzić w czasie rzeczywistym z oczywista w taką przypadkach opcją spowolnienia czasu dla wydania odpowiednich poleceń.

Wszystko razem prezentuje się tak:

 

Zdjęcia

  • Tower of Time
  • Tower of Time
  • Tower of Time
  • Tower of Time
  • Tower of Time
Komentarze
William1956
William1956 pon., 2017-07-17 17:48

Szkoda, że taka krótka bo

Szkoda, że taka krótka bo prezentuje się świetnie!