Total War: Warhammer. Dzikie orki w akcji (wideo)

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer

Fot. Creative Assembly

Szał i furia to dwa podstawowe pojęcia w ubogim słowniku pojęć taktycznych. Właściwie jedyne. A podstawowa taktyka Dzikich Orków w grze Total War: Warhammer to walenie na oślep. Byle mocno, bo i tak zawsze się kogoś trafi.
Studio Creative Assembly to eksperci od gier strategicznych. Wszystko za sprawą ich bardzo znanej i cenionej serii Total War.

To w tych grach od nowa pisaliśmy historię Rzymu i Grecji, prowadziliśmy do boju średniowieczne rycerstwo, ponownie rozgrywaliśmy kampanie napoleońskie czy walczyliśmy w feudalnej Japonii.
Ale tym razem nie będzie nic, o czym można by przeczytać w podręcznikach do historii.

Tym razem przeniesiemy się do uniwersum Warhammer.
Ogólne założenia rozgrywki będą dobrze znane: część strategiczna z rozwojem własnej frakcji w turach i wielkie bitwy rozgrywane w czasie rzeczywistym. Jednak ze względu na specyfikę dostępnych jednostek, te ostatnie będą wyglądały zupełnie inaczej.

W nowym materiale twórcy prezentują Dzikie orki. Savage Orc Boar Boyz Big 'Uns to orkowa elitarna kawaleria, która rusza do bitwy jadąc na wielkich dzikach. Te orki nie uznają żadnych nowomodnych broni i ekwipunku. Tu liczy się siła, furia i tatuaże:


Premiera gry Total War: Warhammer została zaplanowana na 28 kwietnia 

Zdjęcia

  • Total War: Warhammer
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać