Total War: Rome II. Walka o Rzym

Total War: Rome 2
Jeszcze większe bitwy i jeszcze więcej polityki. Tak w największym skrócie można streścić to, co szykuje studio Creative Assembly.
Twórcy gry nie zdradzają na razie zbyt wielu szczegółów. W sumie mają jeszcze czas, bo premierę zaplanowano dopiero na lato przyszłego roku.

Wiadomo, że znacznie większy nacisk położono na polityczną rozgrywkę w rzymskim senacie, czyli dyplomację i spiski. Wiadomo, że w bitwach zobaczymy tysiące jednostek. Również mapy będą większe niż te, które widzieliśmy w poprzednich odsłonach serii. A wszystko będzie jeszcze ładniejsze, co zresztą sami możecie zobaczyć na kilku nowych screenach:

Total War Rome 2

Total War Rome 2

Total War Rome 2

Zdjęcia

  • Total War: Rome 2
Komentarze
AMOK
AMOK czw., 2012-08-16 07:28

Total War

Na każdą kolejną odsłonę serii Total War czekam z wytęsknieniem. Co prawda wolałbym zobaczyć Medievala 3 ale w Rome też kilkanaście godzin pograłem. Jak na razie to ze screenów za pięknej grafiki nie widać - jednostki są bardzo podobne do siebie (chyba, że jest to jeden typ).

ZicZac
ZicZac czw., 2012-08-16 15:49

Dla mnie wszystkie

odsłony Total War sa zbyt podobne do siebie. Żonglują tylko kilkoma epokami historycznymi dodając niewielkie drobiazgi. A zmiany czasami są czysto kosmetyczne. Miałem niewielką nadzieję, ze po coraz większej roli broni palnej w Napoleonie i ostatnim dodatku do Shoguna, może wreszcie pokuszą się o I wojnę światową. 

Langdon
Langdon czw., 2012-08-16 21:06

Moim zdaniem najlepszy TW ze wszystkich to Rome

Moim zdaniem najlepszy TW ze wszystkich w swoim czasie, uwzględniając dostępną technologię sprzętową z dnia stworzenia gry, to Rome I. Total War z bronią palną w rozmiarach Empire i Napoleona to była już przesada, traciło się dużo przyjemności z gry, walki nie były tak dynamiczne i patetyczne. Jedynie drzewko technologii i rozmiar świata gry były poważnymi plusami. Przenieść te zalety w świat starorzymski i sukces murowany.