Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Darmowy weekend i operator GROM (wideo)

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Fot. Ubisoft

Jeszcze w trakcie darmowego weekendu będzie można zobaczyć Operację White Noise z nowymi operatorami, w tym jednym z polskiej jednostki GROM.
Darmowy weekend z grą Tom Clancy's Rainbow Six Siege - na wszystkich platformach, czyli na PC, PlayStation 4 i Xbox One - zaplanowano w dniach 16-16 listopada (a do 27 listopada grę będzie można kupić ze zniżką).

A już lada dzień gra wzbogaci się o nową zawartość w ramach 4 Sezonu 2 Roku gry. Operacja White Noise to nowa mapa i trzech nowych operatorów.

"Do Drużyny Tęcza dołącza para nowych operatorów z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych. Operator atakujący jest uparty i odważny, a broniący: metodyczny i wytrwały. Wprowadzamy również nową operatorkę z GROM-u, słynącą ze swej żywiołowości i odwagi" - piszą na blogu twórcy gry ze studia Ubisoft.

Natomiast nowa mapa to bardzo wysoka wieża obserwacyjną w Seulu.Więcej szczegółów o Operacji White Noise pojawi się 19 listopada podczas finałów Pro Ligi. Transmisja z rozgrywki została zaplanowana na godzinę 21 na kanale www.twitch.tv/rainbow6.

Na serwerach testowych (PC) Operacja White Noise ma się pojawić już 20 listopada.

 

Zdjęcia

  • Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy