Thief: Włamanie do banku i edycja specjalna (wideo)

Kategorie: Tagi:
Thief

Premiera gry Thief – na PC, PlayStation 3 i 4, Xbox 360 i One – została zaplanowana na 28 lutego. Wszędzie – poza Xbox One – będzie polska, kinowa wersja językowa.

Do premiery gry Thief zostało jeszcze sporo czasu, ale już wiadomo, co będzie w Master Thief Edition i jakie są bonusy dla tych, którzy grę Thief zamówią przed premierą.
Zacznijmy od tego ostatniego – zamawiając grę przed premiera otrzymamy dostęp do DLC Włamanie do banku. I to nie byle jakiego banku, tylko do Pierwszego Banku na Targu Kamieniarzy. Bank słynie z tego, że jeszcze nikomu nie udało się go okraść. A warto, bo w środku jest niezwykle cenna Gwiazda Auldale…

W misji Włamanie do banku znajdziemy specjalne środki bezpieczeństwa przygotowane przez twórców gry – studio Eidos Montreal – tylko na potrzeby tej misji, która jest przy okazji czymś na kształt hołdu dla misji Bank z Thief II: The Metal Age.

A sama misja wygląda tak:A tymczasem światowy wydawca gry – Square Enix – zaprezentował specjalną edycję cyfrową gry, czyli Master Thief Edition. Tu, obok samej gry, dostaniemy także cyfrowy artbook, cyfrowy komiks, soundtrack, wspomnianą misje z bankiem i dodatkowe złoto czy uzbrojenie.

Zdjęcia

  • Thief
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać