TERA: Twierdza Korsarzy gotowa do obrony (wideo)

TERA: Twierdza Korsarzy

TERA: Twierdza Korsarzy to także odpowiednie kostiumy dla wszystkich postaci.

Albo ataku. Wojny oblężnicze, system sojuszy, nowe lochy i pole bitwy 20 na 20 – tak, w największym skrócie, wygląda Twierdza Korsarzy, nowa aktualizacja do gry TERA, które już od jutra dostępne będzie dla polskich graczy.
Twierdza Korsarzy to największa aktualizacja od kiedy popularna gra MMO przeszła na „darmowy” model free to play.
Od jutra – czyli 5 lipca – w grze będzie dostępne nowe pole bitwy dla 40 graczy, gdzie będzie można też korzystać z potężnych broni oblężniczych.
Jedna z 20-osobowych drużyn będzie bronić kryształu ukrytego w twierdzy. Druga będzie musiała pokonać obrońców, przejąć twierdzę i zniszczyć kryształ. Do tego mogą się przydać drabiny albo zeppeliny do powietrznego desantu. Dla obu stron dostępne będą także armaty i czołgi.
Twierdza Korsarzy będzie dostępna dla wszystkich postaci na co najmniej 30 poziomie, ale wszyscy uczestniczący w walce na czas jej trwania dostaną poziom 60 i specjalny ekwipunek.

Nowy system sojuszy ma być natomiast rozwinięcie istniejącego systemu politycznego, a umożliwi gildiom dołączenie do jednego z trzech sojuszy. Te będą walczyć o panowanie nad serwerem i bardzo cenne zasoby.

Tyle nowości w grze. Przy okazji aktualizacji twórcy gry zapowiedzieli też na lato trzy festiwale. Każdy z motywem przewodnim i nagrodami.

Zdjęcia

  • TERA: Twierdza Korsarzy
  • TERA: Twierdza Korsarzy
  • TERA: Twierdza Korsarzy
  • TERA: Twierdza Korsarzy
  • TERA: Twierdza Korsarzy
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy