Tekken Tag Tournament 2: Sieć połączy wojowników

Tekken Tag Tournament 2
50 wojowników, nowe tryby, mnóstwo ciosów i specjalna usługa World Tekken Federation.
W Tekken Tag Tournament 2 znajdziemy najdłuższą w historii serii listę postaci do wyboru: ponad 50 wojowników. Będą też nowe tryby walki, na przykład Fight Lab, w którym gracze będą mogli modyfikować zarówno ciosy jaki i wygląd nowej postaci treningowej. W trybie Pair Play każdy z czterech graczy będzie kontrolował własnych bohaterów walcząc we wspólnym pojedynku.

A w dniu premiery gry zadebiutuje darmowa usługa World Tekken Federation. To sieciowa społeczność fanów gry, gdzie będzie można śledzić rekordy i osiągnięcia innych graczy, tworzyć drużyny czy brać udział w turniejach.

– Tworząc Tekken Tag Tournament 2 mamy na celu dostarczenie bijatyki, która będzie lepsza niż wszystkie inne. W tym właśnie celu udostępnimy World Tekken Federation za darmo wszystkim, którzy kupią egzemplarz gry – tłumaczy Carlson Choi z Namco Bandai. – Nigdy wcześniej gracze Tekken z całego świata nie byli połączeni w tak rozbudowaną sieć społeczną. Fani bijatyk, zarówno weterani jak i nowicjusze, będą mogli rozwijać swoje umiejętności w ekscytujący nowy sposób.

Ten „ekscytujący nowy sposób" będzie można poznać już 14 września, kiedy to do sklepów trafi gra Tekken Tag Tournament 2 (na Playstation 3 i Xbox 360).

Zdjęcia

  • Tekken Tag Tournament 2
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać