Tekken Tag Tournament 2: Co reklamuje Snoop Dogg?

Tekken Tag Tournament 2

Fot. Redakcja gra.pl

Snoop Dogg reklamuje grę, w której do wyboru będziemy mieć 50 wojowników. Co robią wojownicy? Biją się w kilku trybach. Gdzie? W grze Tekken Tag Tournament 2.


Pierwszy Tekken Tag Tournament trafił na automaty z grami w 1999 roku. Nowy pojawi się jesienią tego roku na Playstation 3 i Xbox 360.

50 wojowników to najdłuższa lista w historii serii Tekken. Wszyscy otrzymali nowe zestawy ciosów do walki na nowych arenach. A oprócz znanego już systemu Tag-team, w Tekken Tag Tournament 2 znajdziemy sporo nowych trybów walki.

W trybie Pair Play każdy z czterech graczy kontroluje własnych bohaterów walcząc we wspólnym pojedynku.

W trybie Fight Lab możemy sami modyfikować ciosy i wygląd nowej postaci treningowej, zwanej w tym przypadku Combot. Nagrodą za ukończenie tego trybu jest własny, zmodyfikowanego Combot.

– Tekken Tag Tournament to jedna z najbardziej wielbionych przez graczy części serii Tekken: nie tylko przez fanów ale również przeze mnie i całą ekipę twórców, dlatego też kreowanie tej kolejnej części było dla nas wszystkich samą przyjemnością – zapewnia Katsuhiro Harada, szef projektu Tekken w Namco Bandai Games i dorzuca, jak to twórcy mają w zwyczaju, zestaw obietnic wykorzystując przy tym takie słowa jak „rewolucja" i „wysokie standardy": – Aby gra mogła w pełni dorównać wysokim standardom ustanowionym przez pierwowzór, wzbogaciliśmy ją o wiele emocjonujących elementów i trybów rozgrywki, które zrewolucjonizują sieciowe rozgrywki w bijatykach i pozwolą nowym graczom na czerpanie radości z gry jak i nauczą ich wszelkich tajników serii – tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Zdjęcia

  • Tekken Tag Tournament 2
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy