Symulator Prac Leśnych 2013: Premiera dla drwali (wideo)

Symulator Prac Leśnych 2013

Symulator Prac Leśnych 2013

Idź do lasu i narąb drzewa, a przy okazji pobaw się piłą mechaniczną, pilarką i rozdrabniarką. Potem trzeba drzewo pociąć na deski i sprzedać, żeby nas było stać na lepsze maszyny. Dziś polska premiera gry Symulator Prac Leśnych 2013.
Polska, bo gra Woodcutter Simulator 2013 ukazała się już prawie rok temu. Teraz do sklepów trafia jako Symulator Prac Leśnych 2013 z polskiej, kinowej wersji językowej. Za 49,90 złotych. I pewnie nieźle się sprzeda, bo w Polsce większość takich symulatorów koparek, śmieciarek, lawet, dźwigów, farm i wózków widłowych sprzedaje się całkiem dobrze (szczegóły znajdziecie choćby tu - A Ty już masz swój symulator?). Mimo, że większość tych produkcji ani nie wygląda dobrze, ani nie oferuje oszałamiającej rozgrywki.

Jak z symulatorem drwala?
Za grę odpowiada firma UIG Entertainment, która ma na koncie już kilkanaście tego typu produkcji. Symulator taksówki, Transportu Ciężkiego, Ośrodka narciarskiego, portu, karetki pogotowia, itd…

I trzeba przyznać, że Symulator Prac Leśnych 2013 to jedna z ich „najładniejszych” gier:Co robimy w grze?
Zostajemy szefem przedsiębiorstwa leśnego. Wycinamy, obrabiamy i sprzedajemy, co oznacza wątek ekonomiczny. Ale i tak większość czasu spędzimy rąbiąc osobiście lub za pomocą maszyn.
Sprzętu nie brakuje. Piły mechaniczne, pilarki, potężne maszyny do transportu ściętych drzew, tartak… Zyski osiągnięte ze sprzedaży drewna inwestujemy oczywiście w jeszcze lepsze i jeszcze większe maszyny.
W grze znajdziemy tryb kariery z coraz bardziej zaawansowanymi misjami, tryb wieloosobowy i cykl dobowy ze zmiennymi warunkami pogodowymi, które oczywiście wpływają na tempo wyrębu.

Zdjęcia

  • Symulator Prac Leśnych 2013
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać