Symulator pola kempingowego: Namioty, wszędzie namioty (wideo)

Symulator pola kempingowego

Symulator pola kempingowego. Zagraj, zamiast jechać na wakacje...

Fot. Astragon Software

Niemieckie studio Astragon znalazło swoją niszę i od kilku lat wydaje coraz to nowe symulatory czegoś. Był już symulator koparki, śmieciarki, transportu, stoczni, autobusów, wieży kontroli lotów, zamiatarki ulic… A czego nie było, a już jest? Symulatora pola kempingowego.
Niemcy ten brak nadrobili jeszcze w tamtym roku, ale do polskich sklepów (i w polskiej wersji językowej przygotowanej przez CDP.pl) gra trafi 29 marca. I na pewno znajdą się chętni, jak na dziesiątki innych symulatorów. Dość wspomnieć, że całkiem niedawno Techland – który też wydaje u nas sporo tego typu gier – zdradził, że tylko w 2012 roku sprzedał 135 000 symulatorów.

Wróćmy jednak na pole kempingowe.
Na początku zabawy wybieramy jedno z dostępnych pól. Tu rozstawiamy przyczepy i namioty, budujemy toalety, stawiamy prysznice i plac zabaw dla dzieci.
Turyści przyjeżdżają, turyści płacą. A my inwestujemy: w wypożyczalnię sprzętu turystycznego, albo w zagospodarowanie pobliskich terenów zielonych.

Żeby nie było za łatwo, musimy też zarządzać pracownikami i reagować na życzenia na naszych gości. Możemy grać albo w całą kampanie, albo w trybie swobodnym. Jedno i drugie na kilkunastu dostępnych mapach w Europie (także w Polsce).

Gra Symulator pola kempingowego nie wygląda oszałamiająco. Nie wygląda nawet dobrze, ani nawet znośnie. Ale w zamian za to pójdzie właściwie na wszystkim, co ma jakiś procesor i kartę graficzną (wystarczy procesor 1,0 Ghz i 512 MB pamięci). Wygląda to tak:Premiera gry Symulator pola kempingowego: 29 marca.

Zdjęcia

  • Symulator pola kempingowego
Komentarze
MicMus
MicMus śr., 2013-03-13 19:32

Śmiech na sali.

Co to ma w ogóle być?! Toż to szpetne i nie potrzebne nikomu. Strasznie to wygląda.

ytong77
ytong77 śr., 2013-03-13 20:07

Tez bym wysmial

te grę, ale ide zobaczyc nowego papieza.

bender
bender śr., 2013-03-13 21:58

W kazdym sklepie

te dziwne symulatory. Ktoś to kupuje? Ja kupiłem kiedys znajomkowi dla jaj jakis symulator lawety. Posmialismy sie pól godziny i to wszystko. Grafa jak sprzez 10 lata, bugi, dziwne sterowanie i nuda. Mozna zasnąc od samego patrzenia

MicMus
MicMus śr., 2013-03-13 22:01

. . .

@bender:

Symulatory u nas sprzedają się bardzo dobrze. Niedawno mówiło się o 100.000 obchniętych kopii łącznie widać, że ludzie to kupują. A są symulatory, które są lepsze niż nie jedna gra klasy AAA lub AA.

bender
bender śr., 2013-03-13 22:08

Silent hunter

@MicMus:

i Sturmovik. No i może jeszcze Euro truck simulator 2. Ten był nieźle zrobiony. 

MicMus
MicMus śr., 2013-03-13 22:28

. . .

@bender:

Jest ich trochę osobiście bardzo lubię symulator budowy mostów i jeśli mnie pamięć nie myli symulator maszyn budowlanych.

bender
bender śr., 2013-03-13 22:40

W Bridge Builder

kiedys gralem. Ale to trzeba lubic takie gry. Ja czasami nie ma czasu slęczeć i czekac az mi sie coś wybuduje :)

MicMus
MicMus czw., 2013-03-14 09:03

. . .

Akurat ten symulator budowy mostów co ostatnio wyszedł, bo to jego miałem na myśli jest strasznie przyjemny. Ponieważ budujemy most jaki chcemy w granicach rzecz jasna. Ale to i tak przyjemne patrzeć jak taki most nie wytrzymuje ciężaru i się zapada xD

krzesimira
krzesimira czw., 2013-03-14 10:33

to jest gra typu: dorzućmy ją

to jest gra typu: dorzućmy ją do gazety z grami (o ile jakieś jeszcze będą na polskim rynku, patrz NEO+) =P

Polecamy