Symulator Komunikacji Miejskiej: Dla tych, którzy nie lubią stać na przystanku

Symulator Komunikacji Miejskiej

Symulator Komunikacji Miejskiej

Metro, tramwaje i autobusy. Do tego sygnalizacja świetlna i rozładowanie korków w mieście. Na brak zajęć w grze Symulator komunikacji miejskiej nie będziemy narzekać. A na samą grę?
Za grę Symulator Komunikacji Miejskiej odpowiada studio Stonehill Games, ale wydawcą gry jest niemiecka firma Astragon Software tworząca i wydająca symulatory prawie wszystkiego. Koparki, śmieciarki, lawety, dźwigu, transportu specjalistycznego, stoczni...

Większość tych gier to dość proste i niezbyt ładne produckje. Jak na tym tle wypada Symulator Komunikacji Miejskiej?


Też nie jest piękny, ale przynajmniej bardziej złożony.

Naszym zadaniem jest zaprojektowanie i wdrożenie sprawnie działającego systemu komunikacji miejskiej. Sami planujemy linie autobusowe i tramwajowe. Sami budujemy parkingi i nowe obwodnice.

Musimy się też zająć nadzorowaniem sygnalizacji świetlnej i to tak, by uniknąć korków w mieście. Do tego dochodzą kolejne drogi, a potem jeszcze metro.

Jak dobrze pójdzie, pojawią się zyski z biletów czy opłat parkingowych, które będziemy mogli zainwestować w dalszy rozwój.


Gra Symulator Komunikacji Miejskiej właśnie ma swoją polską premierę (niecały rok po premierze „światowej”) w polskiej wersji językowej. Cena to 39,99 złotych.

Zdjęcia

  • Symulator Komunikacji Miejskiej
  • Symulator Komunikacji Miejskiej
  • Symulator Komunikacji Miejskiej
Komentarze
MicMus
MicMus ndz., 2013-04-28 15:45

. . .

Może to być jeden z ciekawszych symulatorów. Choć sam pomysł bardziej kojarzy mi się z innym tytułem.