Symulator Farmy 2014: Trzy gry do zdobycia [konkurs]

Symulator Farmy 2014

Symulator Farmy 2014

Traktory i kombajny. Zboże i buraki. Siewniki, kury i krowy – to wszystko może być Wasze, bo w naszym konkursie mamy trzy gry Symulator Farmy 2014 do wygrania.
Symulatory to w Polsce niezwykle popularna kategoria gier. Symulatory śmieciarki, dźwigu, złomowiska czy lawety sprzedają się lepiej niż spora cześć wysokobudżetowych produkcji. Dość powiedzieć, że w minionym roku Techland - wydawca Symulatora Farmy 2014 - sprzedał ponad 135 000 tego typu gier. A najpopularniejsze są oczywiście symulatory farmy.

Pomysł na grę jest prosty jak wiejska droga: siejemy/sadzimy, pielęgnujemy, nawozimy, na końcu kosimy i zbieramy. Potem nasze plony sprzedajemy, dzięki czemu możemy kupować coraz lepsze traktory, kombajny i inne maszyny rolnicze. Albo stawiać dodatkowe budynki gospodarcze.

W Symulatorze Farmy 2014 znajdziemy licencjonowane maszyny takich firm jak Axis, Krampe, Horsch, John Deere i Lindner. Możemy nimi jeździć w kampanii, albo w trybie swobodnej rozgrywki. Łatwo nie będzie, bo oprócz cyklu dnia i nocy, w grze są także zmienne pory roku, a co za tym idzie: zmienne warunki atmosferyczne.
Wszystko razem prezentuje się tak:


Jak zdobyć grę?

Jako zarejestrowany użytkownik gra.pl, wymyśl i opisz w kilku zdaniach - w komentarzu pod tym tekstem - symulator, w jaki chciałbyś zagrać. Autorów najciekawszych, najbardziej pomysłowych komentarzy, nagrodzimy grami.

Na wasze pomysły czekamy do 15 grudnia.

Nie masz jeszcze konta w gra.pl? Zarejestruj się lub

Zdjęcia

  • Symulator Farmy 2014
  • Symulator Farmy 2014
  • Symulator Farmy 2014
  • Symulator Farmy 2014
  • Symulator Farmy 2014
  • Symulator Farmy 2014
Komentarze
jar33
jar33 pt., 2013-12-06 19:43

Konkurs-symulator

Myśląc o symulatorze w jaki chciałbym zagrać, na myśl nasuwa mi się symulator rolnictwa, ale sprzed ok. 30 lat, gdy jeszcze wszystko nie było aż tak bardzo zmechanizowane, a wręcz przeciwnie, większość prac wykonywali ludzie. Myślę, że mogłaby to być ciekawa gra, chociażby dlatego, by zobaczyć jak na prawdę dawniej wyglądała produkcja rolna.

styx
styx sob., 2013-12-07 18:37

Konkurs - niecodzienny symulator

Spośród wszystkich dostępnych na rynku, wszelkiego rodzaju symulatorów, jest tylko jeden, który naprawdę mnie fascynuje. Mowa tu o ogromnej, niezbadanej dotąd przez człowieka, pięknej i jednocześnie przerażającej przestrzeni kosmicznej. Niewielu śmiałków miało zaszczyt udać się w tak zapierającą dech w piersiach podróż do tej intrygującej i okrytej wieloma tajemnicami krainy gwiazd. Odkąd pamiętam, zadawałem sobie pytanie: "Co jest tam u góry?", a może i nawet "kogo mógłbym tam spotkać?". Moja wyobraźnia nawet do dziś nie daje mi spokoju, dlatego też wierzę, że to właśnie symulator lotu promem kosmicznym jest najciekawszą propozycją spędzenia czasu z dala od codziennej, niekiedy przytłaczającej rutyny i przy tym dostarczy mi choć namiastkę tego czym się bardzo interesuję.

emarmaz
emarmaz sob., 2013-12-07 20:47

SYMULATOR DEMOLKA

Beztroskie dzieciństwo niestety już minęło. Otworzył się nowy rozdział, dorosłość. Przychodząc do domu i zasiadając przy komputerze, czy laptopie, zadajemy sobie pytanie "Jak mam się zrelaksować?". Odpowiedź tkwi w nas. Co chcemy zrobić gdy targają nami same negatywne emocje? Pragniemy coś zniszczyć! Ale jak być bezkarnym? Na ratunek przybywa nam "Symutalor Demolka", gdzie mamy różne zadania do wykonania, burząc budynki, za sterami dużych buldożerów, koparek, spychaczy czy dźwigów. Ta gra pozwoliłaby wyładować się ludziom, nie niszcząc niczego.

inczo022
inczo022 ndz., 2013-12-08 20:00

Symulator farmy - Sipin Tires

To symulator farmy w którym wjeżdżając na pole, można by było się zakopać lub coś w tym stylu. Z uprawami na górach, w pobliżu rzek. W takim symulatorze można by było prowadzić sady, ogrody.http://www.youtube.com/watch?v=YfguCCf9nEI  od 12 minuty   cos takiego. Myślę, że wygram wasz konkurs xD 

inczo022
inczo022 ndz., 2013-12-08 20:04

Sorry za błąd Spin Tires

@inczo022:

Sorry za błąd Spin Tires 

Łukasz Zieliński
Łukasz Zieliński śr., 2013-12-11 21:11

Symulator Farmy 2014

Symulator Farmy to fajna gra można wiele rzeczy się nauczyć.Są wogóle fajne maszyny duże pola można hodowac zwierzęta fajnie sie jeżdzi po górach . Można na tej grze złości swoje wyładowac wszystkie . Myślę,że wygram ten wasz konkurs.

FSteam
FSteam czw., 2013-12-12 08:58

Symulator Farmy 2014

Dla mnie symulator w który chciałbym pograć to "Symulator Farmy". Bawi i uczy, tym czym zajmuje się prawdziwy rolnik. To bez niego nie mielibyśmy co jeść. Dzięki zasianym zbożom powstaje chleb i płatki zbożowe, a bez hodowli krów nie było, by mleka. Rolnictwo było uprawiane już w dawnych czasach, ale nie było tak zmechanizowane jak teraz. Symulator wprowadza nas w ten klimat mechanizacji nowoczesnego rolnictwa, pokazując jaki to ciężki zawód poprzez uprawę pól. Jesienią oranie i siewy, zimą odpoczynek, wiosną opryski, a latem żniwa. Kiedyś człowiek musiał pracować ręcznie, teraz do pomocy ma gammę maszyn rolniczych: ciągnikami, kombajny i maszyny. Symulator może być także nauką dla przyszłych rolników. Rolnik musi się zmagać z zimowymi opadami śniegu, wiosennymi burzami, letnimi suszami i jesienną słotą, a czasami z trudnymi terenami górzystymi.

niemotko1
niemotko1 czw., 2013-12-12 09:24

konkurs-symulator

Moim wymarzonym symulatorem byłby symulator jazdy ciągnikiem rolniczym, który różniłby się od symulatora farmy tym że nie byłoby uprawy roli a jedynie sama jazda ciągnikiem i ewentualnie ciąganie przyczep o różnym tonażu w zróżnicowanym terenie. Aby realizm gry był jak największy to powinna być dostępna manualna skrzynia biegów, możliwość załączania/rozłączania napędu 4x4 i blokowania dyferencjałów. Fajnie gdyby mogłaby być możliwość zakopania się w grząskim terenie. Jeździłoby się po błocie, śniegu, asfalcie itp. ciągnikami małymi i dużymi różnych marek.

Langdon
Langdon czw., 2013-12-12 13:07

Król życia... i śmierci

Chciałbym zagrać w symulator domu pogrzebowego. Gracz miałby za zadanie prowadzić przedsiębiorstwo trudniące się tą niewdzięczną, aczkolwiek ciekawą i nieuniknioną dziedziną. Do jego zadań należałoby aktywne pozyskiwanie klientów, poszukiwanie godnych miejsc na pochówek, tworzenie projektów nagrobków, nawiązywanie i utrzymywanie długowiecznych kontaktów handlowych. Gracz mógłby wybrać dwa style gry. W pierwszym gracz "sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem" i wszystko należałoby do niego - od wyboru nazwy zakładu poprzez samodzielne prowadzenie uroczystości, catering, kosmetykę pogrzebową, tworzenie nagrobki, kierowanie karawanem, wygłaszanie mowy pożegnalnej, pocieszanie żałobników, itd. W drugim gracz przyjmuje postawę "statystycznego prywaciarza", czyli zatrudniam ludzi na umowę cywilnoprawną żeby wszystko robili za mnie, a nie musiałbym za nich odprowadzać składek na ubezpieczenia społeczne. Wówczas wszystko robiliby za niego inni a gracz byłby "królem życia" (...i śmierci). 

smandz
smandz czw., 2013-12-12 17:18

Gra której nie ma na rynku a chciałbym w nią zagrać kiedyś

Na rynku jest wiele gier symulacyjnych. Oczywiście symulator Farmy bardzo lubię i szanuję grałem w każdą z części co prawda ale zawsze czegoś mi brakowało w nich a to możliwości czasem za mało sprzętu itp. a przede wszystkim mało rozwojowa akcja mało elementów zarządzania Firmą. Lubię Także Euro truck symulator i wszystkie te wersje gry ale jak dla mnie brakuje mi tam kolejny raz zarządzania wiem że mam duże wymagania ale chciałbym żeby było tam jak w prawdziwej spedycji. A w co bym chiał zagrać kiedyś to już mówię w symulator budowlany w którym stajemy się przedsiębiorcą budowlanym i budujemy różne rzeczy możemy poruszać się sprzętem budowlanym, konstruować i projektować. Chiałbym żeby te gry symulacyjne miały więcej wyzwań 

Kondziu_RS
Kondziu_RS czw., 2013-12-12 17:49

Wszystko w jednym!!!!

Grałem w symulator rolnictwa pierwszy sim-tractor potem ls każdą część itp. symulatory rolnictwa. W symulatory koparki autobusu policji we wszystkie możliwie interesujące. Ale zawsze po czasie te gry były monotonne i trzeba było kupować innego symulatora bo szczerze ile można grać ciągle w tego samego. A ja mam propozycje w jednej grze stworzyć wiele symulacji. Np Zaczynamy od dzieciństwa chodzimy do szkoły (symulator ucznia) potem mamy dorosłe życie szukamy własnej pracy np mamy rolnika i wybieramy go lub jak się nam znudzi to możemy wybrać policjanta wiele zawodów. Że by byli inni gracze wirtualni w różnych zawodach. I wtedy mielibyśmy coś jak kilkanaście symulacji w jednej grze. Jak dla mnie była by to dla mnie bajeczna gra. Nie do zanudzenia. Jakieś swojego typu wyzwania że by były jeszcze.

Kondziu_RS
Kondziu_RS pt., 2013-12-13 16:41

Dodatek

@Kondziu_RS:

Można było by też dodać symulacje choroby. Szpitale. Naturalne powodzie itp żywioły ognia jakieś pożary. I jak najwięcej zawodów możliwych. Np najciekawsze moim zdaniem
-rolnik
-strażak
-murarz
-policjant
-jakiś np nie wiem ktoś kto na tirach jeździ.
Ale co najważniejsze to jest to że by to było w jednej grze. Bo np sam symulator jednego i tego samego się nam będzie nudził. Moja propozycja.

justyna.giers.9
justyna.giers.9 pt., 2013-12-13 08:52

konkurs-symulator

Ja pisze w imieniu syna , gdyż powiedział mi ze nigdy jeszcze nie spotkał się z takimi grami które by go tak fascynowały wszystkie symulatory dają poczucie wielkiej pracy którą trzeba wykonywać w rolnictwie, młody człowiek uczy się przez to jak wyglądało kiedyś ,a jak wygląda teraz i moze zobaczy jak technologia posunie się dalej ,żeby sprostać ludzkim potrzebom ludzi pracującym tam. A w tym wszystkim chodzi o dobrą zabawe no i częsciowo o naukie, przeciez oto chodzi chyba.

mr_131181
mr_131181 pt., 2013-12-13 11:24

Hm....

Cześć,
Tak siadłem i zacząłem się zastanawiać co by tu jeszcze można było "zasymulować". Szczerze powiem, że na prawdę coś ciężko wymyślić bo niemal wszystko jest, od sportu po rzeczy przyziemne typu np. rolnik. Nio ale wpadł mi do głowy pomysł takowy - symulator człowieka bezdomnego. Zaczynamy na ulicy jako lump, nie mamy nic prócz dziurawego ubrania i brudnych rąk...nio i żyj człowieku. Trzeba jakoś zarobić, coś zjeść, generalnie kombinować. Możliwości jest tu bez liku. Nasz bohater ma normalne potrzeby fizjologiczne które musimy spełniać. Myślę że taka pozycja byłaby ciekawa....przynajmniej moim zdaniem.
pozdrawiam

juljankaxD
juljankaxD pt., 2013-12-13 21:35

SYMULATOR : )

Symulator w jaki chciałabym zagrać to symulator farmy z dzikiego zachodu.Pampy pełne kęp soczystych i zielnych traw,galopujące konie  a w tle zachodzące słońce.Na takim polu byłoby dużo pracy orka,sianie itd.Byłoby oczywiście mnóstwo zwierząt takich jak kozy,krowy czy świnie.Chciałąbym aby również w symulatorze farmy pojawiła się opcja gry z innym graczem oraz opcja wyścigów traktorem.Myślę że to co napisałam jest ciekawe.
                                                                                                  POZDRAWIAM !

karolina.kepa
karolina.kepa sob., 2013-12-14 09:34

najlepszy symulator

Powinna powstać produkcja gier pozwalająca nam wcielić się w kierowcę autobusu. Istotną cechą powinna być dobrze rozbudowany asortyment transportu obejmujący między innymi autobusy miejskie, modele przegubowe, a nawet piętrowe autobusy turystyczne.Oprócz jazdy powinniśmy przestrzegać obowiązujących przepisów.Bardzo często trzeba by było trzymać się odgórnego grafiku, docierając do kolejnych przystanków w ustalonych ramach czasowych. Dodatkową atrakcją Symulatora Autobusu mogła by być możliwość wcielenia się w rolę zarządcy miejskiego przedsiębiorstwa autobusowego. Powinniśmy mieć także możliwość doboru przeróżnych tras zarówno miasteczek,wiosek jak i długich odcinków łączących poszczególne metropolie. Dodatkowymi utrudnieniami powinna być obecność zmiennych warunków pogodowych oraz cyklu całodobowego. 

Marcin Łukianiuk
Marcin Łukianiuk sob., 2013-12-14 13:45

Symulator Łowców Burz

Symulator w który marzy mi się zagrać to symulator łowców burz.
Wcielamy się miłośnika burz,którego zadaniem jest ostrzeganie ludzi oraz uchwycenie pięknych, a zarazem niebezpiecznych zjawisk na kamerach oraz aparatach.
Symulator miałby polegać w początkowej fazie na wykryciu superkomórki (burzy) analizując warunki pogodowe pozwalające przewidzieć w jakim miejscu może dojść do uformowania się żywiołu. Następnie mielibyśmy do dyspozycji samochody (w początkowej rozgrywce zwykłe) kończąc na profesjonalnych samochodach przystosowanych do tropienia burz wyposażone w detektory,radary. Po wykryciu burzy na radarach(dostępne są darmowe radary internetowe) jechalibyśmy na miejsce i czekali,obserwowali,jak się rozwija. Podczas takiej burzy mozna zrobic doskonale zdjęcia,filmy sprzedając je go gazet,stacji telewizyjnych,radiowych,oraz nadając na żywo równocześnie ostrzegając ludzi, w którym kierunku zmierza burza oraz czy towarzyszą jej groźne zjawiska takie jak grad,trąba powietrzna,mocne podmuchy wiatru itp.Podczas uchwycenia burzy na zdjęciu,filmie zdobywalibyśmy nowe poziomy które mogłyby odblokować nowe     pojazdy,wyposażenia,lokacje.Podróżując po rożnych krajach na całym świecie.

karolina.kepa
karolina.kepa sob., 2013-12-14 14:08

w taka gre moglbym zagrac :)

w taka gre moglbym zagrac :)

marius
marius sob., 2013-12-14 16:02

SYMULATOR POLITYCZNY

Zostaje politykiem wstępując do partii  możliwość założenia swojej , zdobywanie poparcia, budowa rządu, udział w polityce międzynarodowej itp. Wpływ decyzji na sytuacje w państwie (oczywiście w Polsce), armia, przemysł, szkolnictwo, służba zdrowia...
Pomysł autorski, Pozdrawiam

Samnitar
Samnitar ndz., 2013-12-15 20:02

Symulator handlarza dragów/wytwórcy

GTA to słabizna jeżeli chodzi o ten aspekt. Reszta gier także. Na rynku brakuje symulatora o tak pięknej nazwie, od której stronić będą rodzice, myśląc o świątecznych zakupach. Symulatory budowli? Rolnictwa? Chcesz nawozić pole? Przestań. Zacznij nawozić własny teren, zarządzając dilerami, obstawiając ich na cornerach i samemu dostarczając zapasy swoim "sprzedawcom". Gra edukacyjna pełną gębą, w końcu handlarz narkotyków to też człowiek i jest mu smutno. Jest mu smutno jak widzi, że o rolnikach robią symulatory, a on zostaje zepchnięty na drugi plan. Przecież również zarabia jakoś na życie. Pójdźmy dalej! Dowalmy płatne DLC, w którym kupujemy kampera i gotujemy na pustyni metaamfetaminę. Od jakości produktu zależy hajs jaki wyłożyliśmy na kampera, wentylacja. Przecież towar wytworzony na bazie metyloaminy jest lepszy od tych na bazie dropsów. Edukujmy młode społeczeństwo, narkotyki z Palikotem w sejmie to przyszłość.

Kondziu_RS
Kondziu_RS ndz., 2013-12-15 20:12

Bez przesady

@Samnitar:

Nie wiem co ciekawego ta gra ma na celu. Nie chce być hejterem, ale bez gier które nas zachęcają do twardych narkotyków. Wiele osób przez to życie sobie zmarnowało. Taki symulator nie ma nic na celu. Pozdro.

Samnitar
Samnitar pon., 2013-12-16 15:05

Trochę humoru

@Kondziu_RS:

...ironia, zapraszam do słownikowej definicji.

Kondziu_RS
Kondziu_RS pon., 2013-12-16 15:16

Przesada

@Samnitar:

Szczerze humoru no ale czy twoim zdaniem lepiej grać w symulacje rolnika. Czy dilować prochami. Co lepiej wpłynie na realny świat.

hubert.piekarski.902
hubert.piekarski.902 wt., 2013-12-17 15:05

symulator farmy 2014

nie wiem jak morze być ciekawsza gra od symulatora farmy 2014  nie grałem jeszcze ale grałem w 2009,2011,2012,2013 jestem wielkim fanem symulatora farmy z nich się uczę jak zostać rolnikiem pragnę zostać rolnikiem z symulatora farmy na uczyłem się wszystkiego co cze ba zrobić  w gospodarstwie.    

ytong77
ytong77 wt., 2013-12-17 20:16

Całe szczęscie

@hubert.piekarski.902:

że nie grasz w symulatory lekarza, żeby z nich się uczyć zawodu :) 

damian
damian pt., 2014-12-05 00:26

symulator w który chciałbym

symulator w który chciałbym zagrać to symulator rolnictwa. Chciałbym by były takie możliwości jak zakopanie sie traktorem lub innymi pojazdami by były bardzo realizm np.gdy sie zasieje pole przylatują ptaki i wyjadają ziarno z pola,by były świnie które można opszątać bez użycia maszyn i z użycie,by belki można było ładować widłami,by ziemniaki można było zwalać z przyczepy gablami, by można było wejść do domu,dodać maszyny takie jak ursus,zetor,mtz,claas,zwykła kopaczka i by można by zpierać ziemniak rękami, by można było kości trawe kosą spalinową tak jak i ręczną , ścielać słomą świnią,krową i kurą ,by dodać kombajn bizon i by pracownicy nie robili tak zwanych omijaków nieobrobionych kawałków pola i by na drodze zostawały ślady od pojazdów, by padał desz który powoduje powstanie kałuż na polach i na drogach w których można sie zakopać  i by można było wyciągnąć pojazd drugim pojazdem posługując się linką