Symulator Farmy 2013: Kto ma lepsze traktory?

Symulator Farmy 2013
Gry o jeżdżeniu kombajnem, nawożeniu, sianiu i innych czynnościach farmerskich są tak popularne, że wychodzą jedna po drugiej. Teraz szykuje się wojna symulatorów.
Już za tydzień do sklepów trafi Farming Simulator 2013 ze studia Giants Software. A w listopadzie pojawi się... Symulator Farmy 2013 przygotowany przez studio ActaLogic.

Fabularnie obie gry niczym się nie różnią (w końcu chodzi o to, żeby wyrosło to, co zasialiśmy), ale diabeł tkwi w szczegółach.

W Symulatorze Farmy 2013 funkcję zaawansowanego technologicznie rolnika będziemy mogli pełnić na jednej z trzech map. Do wyboru jest Toskania, Alpy i klasyczny obszar farmerski, czyli Stany Zjednoczone. Na polach zaś będziemy używać maszyn takich firm jak Fendt, Valtra, Massey Ferguson, Challenger, Fliegl czy Horsch.

Twórcy zapowiadają też, co zwykle zapowiadają twórcy przy okazji nowej gry: lepszą oprawę graficzną i więcej opcji (w tym wypadku hodowli i upraw). Nowością ma być też wpływ podłoża na sposób prowadzenia maszyn.

W Polsce gra ukaże się w dwóch wersjach: standardowej i złotej. W tej ostatniej znajdą się dodatkowe pojazdy i zestaw historycznych maszyn rolniczych, które dostępne będą jedynie w tej wersji gry.

Premierę gry Symulator Farmy 2013 zapowiedziano na listopad. 

Zdjęcia

  • Symulator Farmy 2013
  • Symulator Farmy 2013
  • Symulator Farmy 2013
  • Symulator Farmy 2013
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać