Symulator Farmy 17: Pure Farming. Orka na czterech kontynentach (wideo)

Symulator Farmy 17: Pure Farming

Symulator Farmy 17: Pure Farming

Fot. Techland

Będą szklarnie, będą maszyny rolnicze, które trzeba będzie regularnie serwisować. A przede wszystkim będzie mnóstwo prac polowych. Co jeszcze czeka na farmerów w grze Symulator Farmy 17: Pure Farming?
Nad grą pracuje Techland wspólnie ze studiem Ice Flames. Premierę gry Symulator Farmy 17: Pure Farming wstępnie zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku, ale już teraz twórcy postanowili podzielić się kilkoma informacjami o swojej produkcji.

Wiadomo już na przykład, gdzie będziemy siać, orać i nawozić: nasze farmy będą zlokalizowane na czterech kontynentach.
To Ameryka Północna i Południowa, Europa i Azja. Wszędzie zajmiemy się klasycznymi uprawami (dostępne będą też szklarnie) i hodowlą zwierząt. A na dodatek każdy region będzie miał unikalne dla siebie uprawy.

Do wszystkiego potrzebne będą odpowiednie maszyny. Tych nie zabraknie, a wszystkie będą licencjonowane. Wiadomo, że będą pojazdy i maszyny takich firm jak Zetor, Mitsubishi, McCormick, DAF czy Landini. O każdą z nich trzeba będzie dbać i co jakiś czas odstawiać do warsztatu.

Ale farma to nie tylko maszyny, to także odpowiedni pracownicy: trzeba będzie ich najmować, a potem rozwijać odpowiednie umiejętności, żeby nie zmarnowali nam plonów. Będzie też multiplayer dla maksymalnie 4 graczy.

A wszystko razem prezentuje się mniej więcej tak:

 

Zdjęcia

  • Symulator Farmy 17: Pure Farming
Komentarze
Isabella1965
Isabella1965 sob., 2016-08-27 14:50

Może to zabrzmi śmiesznie,

Może to zabrzmi śmiesznie, ale naprawdę lubie wszystkie gry serii Simulator. Dają sporo rozrywki na około 30 godzin!