Sword Coast Legends: Za muzykę odpowiada Inon Zur

Sword Coast Legends

Inon Zur, kompozytor muzyki do gry Sword Coast Legends

Fot. n-Space

Dragon Age II, Władca Pierścieni: Wojna na Północy, Fallout 3, Prince of Persia, Crysis, Icewind Dale II, Baldur's Gate II: Tron Bhaala... lista gier, do których muzykę skomponował Inon Zur jest bardzo długa. A pojawiła się na niej kolejna pozycja: Sword Coast Legends.
Muzyka do gry Sword Coast Legends została nagrana w czeskiej Pradze przez profesjonalną orkiestrę symfoniczną City of Prague Philharmonic Orchestra.

- Podczas całej swojej kariery Inon tworzył muzykę będącą integralną częścią świat gier wideo i jego najznamienitszych doświadczeń, przez co podniósł wysoko poprzeczkę wobec oczekiwań związanych ze ścieżkami dźwiękowymi w grach. Jeżeli chodzi o umiejętność uchwycenia doświadczenia gracza poprzez muzykę, to nie ma sobie równych - mówi Dan Tudge, prezes n-Space, studia odpowiedzialnego za grę Sword Coast Legends. - Wspaniale jest obserwować powrót Inona do świata Dungeons & Dragons oraz uniwersum Zapomnianych Krain i jestem pewien, że nasza bogata fabuła, barwne postacie i dopracowane lokacje zainspirują Inona do stworzenia niepowtarzalnych utworów.

Sama gra premierę ma mieć jeszcze w tym roku.
Będzie to gra RPG oparta na systemie Dungeons & Dragons. Ma to też być pierwsza gra z trybem Mistrza Gry w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej o grze Sword Coast Legends

Zdjęcia

  • Sword Coast Legends
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać