Sword Coast Legends: Mistrz Gry w trzech wersjach

Sword Coast Legends

Sword Coast Legends

Fot. n-Space

Sword Coast Legends, czyli klasyczna gra RPG oparta na systemie Dungeons & Dragons, premierę będzie mieć w trzecim kwartale tego roku. Od razu na Windows, OS X oraz Linux.
- Zbyt długo pasjonaci i oddani gracze RPG korzystający z Maców czy Linuxa byli pozostawieni sami sobie, zmuszeni obserwować z daleka jak gry tworzone są tylko na kilka wybranych platform. Ta sytuacja zmienia się dzisiaj - mówi Dan Tudge, prezes odpowiedzialnego za grę studia n-Space. - Tworząc Sword Coast Legends jesteśmy zdecydowani dostarczyć fanom gatunku niezapomnianych wrażeń związanych z graniem w klasyczne erpegi D&D, niezależnie od preferowanej przez nich platformy.

Gra Sword Coast Legends ma w pełni wspierać cross-platformową rozgrywkę sieciową dla graczy bez względu na używany przez nich system operacyjny.

A czego możemy się spodziewać po samej grze?
Twórcy zapowiadają, że Sword Coast Legends "zrewolucjonizuje rozgrywkę sieciową" poprzez wprowadzenie trybu Mistrza gry w czasie rzeczywistym. Nie zabraknie też klasycznej kampanii fabularnej dla jednego gracza.

Dowiedz się więcej o grze Sword Coast Legends

Zdjęcia

  • Sword Coast Legends
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać