Sword Coast Legends: czas na Mistrza Gry (wideo)

Sword Coast Legends

Sword Coast Legends

Dungeons & Dragons, Zapomniane Krainy i Mistrz Gry. Te trzy hasła u co niektórych powinny wywołać całkiem duże zainteresowanie grą Sword Coast Legends.
Nad grą Sword Coast Legends pracuje studio n-Space. A w nim ludzie, którzy dołożyli swoje trzy grosze do takich tytułów jak Dragon Age: Początek, Neverwinter Nights czy Baldur's Gate.
W założeniach ma to być klasyczna gra RPG oparta na systemie Dungeons & Dragons i osadzona w uniwersum Zapomnianych Krain (Forgotten Realms). Wreszcie Sword Coast Legends ma jako pierwsza zaoferować tryb Mistrza Gry w czasie rzeczywistym.


Twórcy na potrzeby Sword Coast Legends stworzyli nowy model rozgrywki pozwalający na wcielenie się w Mistrza Gry w czasie rzeczywistym i tym samym kształtowania przygody oraz wpływania na graczy wedle swojego scenariusza i pomysłu - czytamy w informacji prasowej. - Tryb Mistrza Gry nie będzie skupiał się na rywalizacji typowej dla trybów 4 v 1: mistrzowie gry nie będą wyłącznie rzucać wyzwań drużynom. Jeśli sobie tego zażyczą, będą mogli je wspierać, wpływając tym samym na doświadczenia wszystkich graczy.

- Jesteśmy wielkimi fanami D&D i to dla nas niesamowite przeżycie, móc stworzyć nowy sposób na przeżywanie historii w klasycznym świecie Zapomnianych Krain - komentuje Dan Tudge, szef n-Space. - Tworzenie bardziej współczesnego rodzaju klasycznej rozgrywki RPG, osadzonej w tym kultowym uniwersum, jest dla naszego zespołu spełnieniem marzeń. Damy graczom możliwość przeżywania przygód nie tylko jako członkowie drużyny, ale też jako Mistrz Gry.
Premiera w tym roku.

Sword Coast Legends
Sword Coast Legends
Sword Coast Legends

Zdjęcia

  • Sword Coast Legends
  • Sword Coast Legends
  • Sword Coast Legends
  • Sword Coast Legends
  • Sword Coast Legends: czas na Mistrza Gry (wideo)
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać