Światowe Mistrzostwa Call of Duty: Miliony dolarów w puli nagród

Call of Duty World League

Call of Duty World League

Fot. Activision

Dwa turnieje ze stawką 700 000 dolarów, a na koniec Światowe Mistrzostwa Call of Dutyz pulą nagród w wysokości 1 500 000 dolarów. O takie pieniądze walczą uczestnicy Światowej Profesjonalnej Ligi Call of Duty.
Pierwsze rozgrywki profesjonalnej ligi Call of Duty już się rozpoczęły.
W pierwszej fazie turnieju 16 najlepszych drużyn z całego świata przez 10 tygodni będzie walczyć w dwóch fazach rozgrywek o pulę nagród w wysokości 700 000 dolarów każda, a także o kwalifikację do Światowych Mistrzostw Call of Duty 2017, gdzie do zdobycia będzie jeszcze półtora miliona dolarów.

Przez kolejnych pięć tygodni 16 profesjonalnych drużyn z Ameryki Północnej, Europy i Azji będzie zmagać się w Columbus, Ohio na terenie obiektu MLG Arena w pierwszej fazie rozgrywek. Tu, poza pieniędzmi, do zdobycia są również kwalifikacje do czerwcowej fazy drugiej.

- Rywalizacja w CWL jest w tym roku wyjątkowo zaciekła. Światowa Liga Pro połączy w rozgrywkach najlepsze drużyny, które powalczą o naprawdę wysokie nagrody pieniężne w każdej fazie, ale i o zapewnienie sobie miejsc w największym wydarzeniu tego roku: Mistrzostwach CWL. Stawki nie mogłyby być wyższe! - komentuje w oficjalnej informacji Rob Kostich, który w Activision odpowiada za całokształt marki Call of Duty.

Dwie drużyny ze szczytu tabeli przejdą automatycznie do drugiej fazy ligowych rozgrywek. Ostatnie drużyny z każdej grupy będą musiały powalczyć o możliwość udziału w niej w specjalnych dogrywkach.
W Światowych Mistrzostwach Call of Duty 32 najlepsze drużyny będą rywalizować z pretendentami wyłonionymi w eliminacjach.

Szczegóły na www.callofduty.com/cwl. 

Zdjęcia

  • Call of Duty World League
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać