Survarium: Szczegóły polskiego wydania (wideo)

Survarium

Survarium jak na razie zapowiada się na najlepsza propozycję dla tych, którzy tęsknią za wyprawami do Zony

A tych szczegółów jest całkiem sporo: to będzie specjalne wydanie pudełkowe z unikatowymi dodatkami. Tego samego dnia ukaże się też powieść Andrieja Lewickiego osadzona w świecie Survarium.
Gra Survarium szybko doczekała się miana "duchowego spadkobiercy serii S.T.A.L.K.E.R.". Z dwóch powodów. Po pierwsze: robi ją studio Vostok Games złożone w dużej mierze z pracowników studia GSC Game World, które w swoich produkcjach pozwoliło nam trzy razy odwiedzić Zonę.
Po drugie: bazuje na podobnych założeniach. Co prawda jest to gra free to play, ale osadzona w postapokaliptycznych realiach. W Survarium trafimy do zniszczonego – w wyniku potężnej katastrofy ekologicznej – świata. Ci, którzy ją przeżyli, teraz próbują przetrwać. Jak? Wykonując zlecenia, zdobywając dobrą reputację u jednej czy drugiej frakcji... brzmi znajomo.

- Survarium to coś znacznie więcej niż tylko znakomita gra sieciowa, która zaczyna podbijać Europę. Wspólnie z jednym z najpopularniejszych polskich wydawców książkowych, firmą Fabryka Słów, postanowiliśmy zapoznać polskich graczy z całym uniwersum, które kryje się za tą marką. Dlatego też na rodzimym rynku, niemal jednocześnie pojawi się specjalna polska edycja gry Survarium i pierwsza z serii książka autorstwa Andrieja Lewickiego - mówi Bartosz Moskała, współwłaściciel i szef działu licencji IMGN.PRO, wydawcy gry.

W szczegółach sprawa prezentuje się tak: gra swoją premierę ma 28 listopada. Tego dnia do sprzedaży trafi też wersja pudełkowa. A w niej znajdziemy:
  • grę w polskiej wersji językowej
  • soundtrack
  • mini-przewodnik po świecie Survarium
  • naklejki i przypinki z motywem z gry
  • kod na 2000 sztuk złota
  • zestaw specjalnych polskich tarcz i emblematów
  • konto premium na trzy miesiące
Cena: 49,99 złotych.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, jak liczna i zaangażowana jest społeczność Survarium w Polsce, dlatego z wielką chęcią przygotowujemy jedyną na świecie, pudełkową edycję gry, właśnie na ten rynek - podkreśla Oleg Yavorsky z Vostok Games.

Również 28 listopada w Warszawie odbędzie się specjalna impreza dla fanów zony. W planie spotkania z developerami ze studia Vostok, Andriejem Lewickim i Krystianem Machnikiem, założycielem portalu Napromieniowani.pl, który opowie o tym jak naprawdę wygląda Czarnobylska Strefa.

Tego samego dnia premierę będzie miała też książka Łowca z lasu Andrieja Lewickiego. Za przekład odpowiada Michał Gołkowski, autor książek z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.: Ołowiany Świt, Drugi brzeg i Droga donikąd.


Dowiedz się więcej o grze Survarium

Survarium
Survarium
Survarium
Survarium
Survarium

Zdjęcia

  • Survarium
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać