Surgeon Simulator 2013: Symulator szalonego chirurga

Surgeon Simulator 2013

Surgeon Simulator 2013

Do wyboru są trzy operacje-transplantacje: serca, nerek i mózgu. Problem w tym, że prawie na pewno żadna się nie uda. Bo o to w grze Surgeon Simulator 2013 chodzi.
Gra Surgeon Simulator 2013 jest dziełem małego studia Bossa i właśnie trafiła do sprzedaży na Steamie (i przez jakiś czas będzie jeszcze w promocyjnej cenie 6,99 euro).

W grze wcielamy się w niejakiego Nigela Burke'a i trafiamy na salę operacyjną, gdzie mamy podjąć próbę przeprowadzenia operacji w odpowiednim czasie. I słowo „próba” jest tu jak najbardziej na miejscu. Wszystko przez system sterowania. Bardzo czuły i właściwie nienadający się do opanowania. Taki był zresztą zamiar twórców.

Efekty są przerażająco-komiczne i kończą się zdemolowaniem sali operacyjnej, stołu, narzędzi i samego pacjenta, któremu zamiast coś przeszczepić prędzej usuniemy całkiem zdrowy i przydatny organ.
Podczas operacji korzystamy nie tylko z narzędzi chirurgicznych, ale też mniej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Takich jak młotek. W grze znajdziemy też tryb operacji w pędzącej karetce. Nie trudno zgadnąć, czym to się kończy...

A tutaj znajdziecie wcześniejszą, „prototypową” wersję gry Surgeon Simulator 2013 w którą można pograć za darmo.

Zdjęcia

  • Surgeon Simulator 2013

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
MicMus
MicMus ndz., 2013-04-21 17:04

. . .

Komiczna gra, ale takie gry potrafią sprawić nie mało zabawy :P

ytong77
ytong77 pon., 2013-04-22 12:03

Swietnie to wyglada

Moze się skusze jak bedzie większa promocja na Steamie