Suarez Soccer Bite: Ugryź jak najwięcej piłkarzy

Suarez Soccer Bite

Suarez Soccer Bite

Suarez Soccer Bite to gra na platformy iOS i Android. Powstała w jeden weekend, a stworzyła ją grupa programistów i grafików z Gdańska. O czym jest? O gryzieniu piłkarzy.
Luis Suarez miał być gwiazdą mistrzostw świata w Brazylii. W pierwszym meczu grupowym Urugwajczyk nie wystąpił z powodu kontuzji. W drugim zrobił mniej więcej to, czego można się było spodziewać: strzelił dwie bramki.
A w trzecim - z Włochami - też zrobił to, czego przynajmniej niektórzy mogli się po nim spodziewać. Ugryzł przeciwnika.
Zrobiła się afera, bo po nie było ani pierwsze, ani drugie ugryzienie. Suareza ukarano i zwieszono.

A teraz pojawiła się gra Suarez Soccer Bite.
Na czym polega?

Gracz stukając w ekran musi ugryźć jak największą liczbę przeciwników, omijając jednocześnie sędziów. Gdy nie gryzie, czas ucieka, więc naprawdę trzeba się pospieszyć - tak opisują grę sami twórcy, czyli studio Playsoft z Gdańska. Można też wyzwać na pojedynek znajomych czy podzielić się swoim wynikiem na Facebooku.

- Pomysł na stworzenie gry pojawił się w piątek po południu. Dwóch programistów i dwóch grafików ukończyło ją już w poniedziałek. Cieszymy się z efektu końcowego, który udało nam się uzyskać w tak krótkim czasie i mamy nadzieję, że gra spodoba się również innym – mówi Pierre Olivier Monteil, pomysłodawca projektu.

Grę Suarez Soccer Bite znajdziecie już w Google Play, a lada dzień także w App Store. 

Zdjęcia

  • Suarez Soccer Bite
  • Suarez Soccer Bite
  • Suarez Soccer Bite
  • Suarez Soccer Bite
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy