Strider: Powrót po latach (wideo)

Strider

Nad nową odsłoną gry Strider pracuje studio Double Helix Game mające na swoim koncie Silent Hill: Homecoming i Front Mission Evolved.

Początki tej serii sięgają lat 80. ubiegłego wieku. A już za rok będzie nowa wersja, w której nasz młody wojownik będzie musiał pokonać złego Arcymistrza.
Strider to dwuwymiarowa platformówka (choć zrobiona w pełnym 3D). Rewolucja w gatunku raczej się nie zapowiada. Ale dobra gra?
Capcom zdradził kilka szczegółów dotyczących nowego Stridera. Gra ma mieć premierę na początku przyszłego roku. Na PC, PalyStation 3 i 4, Xbox 360 i One. Pod okiem Capcomu grę tworzy amerykańskie studio Double Helix Game.

Co nas czeka w tej produkcji? Niezbyt wesoła wizja przeszłości, w której ziemią rządzi zły i okrutny Arcymistrz Meio. Jeszcze rządzi, bo na horyzoncie pojawia się nasz bohater, czyli Hiryu. To najlepszy wojownik w tytułowej organizacji Strider.
Cel? Pokonać Meio i na tym opowiadania o fabule można zakończyć, bo jest ona w tym tytule średnio potrzebna. Tu liczy się akrobatyczna walka z całą masą ciosów i umiejętności do wykorzystania, a także eksploracja coraz to nowych poziomów.

Wszystko razem wygląda tak:

Zdjęcia

  • Strider
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy