Śródziemie: Cień Wojny. Za darmo. Tylko trzeba kupić odpowiednią kartę (wideo)

Śródziemie: Cień Wojny

Śródziemie: Cień Wojny

Fot. Monolith

Śródziemie: Cień Wojny może być jedną z najlepszych gier tego roku. A jak ktoś planuje jeszcze kupno karty graficznej, to może przy okazji dostać grę za darmo.
Tytułem przypomnienia: w 2014 roku ukazała się gra Śródziemie: Cień Mordoru, która chyba pod każdym względem była pozytywnym zaskoczeniem.
Po pierwszych zapowiedziach spora część graczy spodziewała się co najwyżej przeciętnej gry osadzonej w tolkienowskim uniwersum z walką w stylu Assassin's Creed, ale twórcy ze studia Monolith (mający na koncie dwie świetne odsłony F.E.A.R.) sprawili dużą niespodziankę.

Świetna walka, tolkienowski i otwarty świat, system Nemezis, nieprzeszkadzająca fabuła... trudno się było do czegoś przyczepić.
A już 10 października ukaże się Śródziemie: Cień Wojny. W grze ponownie wcielimy się Tailona i wrócimy do Mordoru z niezbyt pokojowym nastawieniem.

Zaś kupując kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1080 Ti lub Nvidia GeForce GTX 1080 (albo laptopa lub komputer w taką kartę wyposażony) dostaniemy dodatkowo grę (która będzie też korzystać z dobrodziejstw techniki Nvidia Ansel). Promocja trwa do 16 października, a wszystkie szczegóły można znaleźć nvidia.pl.

 

Zdjęcia

  • Śródziemie: Cień Wojny
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać