Śródziemie: Cień wojny. Opowieści naznaczonych Orków (wideo)

Śródziemie: Cień wojny

Śródziemie: Cień wojny

Fot. Monolith

Jak z przeciwnika zrobić wspólnika, czyli Orkowie po jasnej stronie mocy w grze Śródziemie: Cień wojny.
Tytułem wstępu: nad grą Śródziemie: Cieniu wojny pracują oczywiście twórcy poprzedniej części - Śródziemie: Cień Mordoru (a także dwóch pierwszych części F.E.A.R.) - studio Monolith.

Ponownie wcielimy się w Taliona, ponownie dostaniemy otwarty świat, ale przede wszystkim znów będziemy się mogli cieszyć systemem Nemezis.

Tak jak w poprzedniczce, tak i tu zazwyczaj będziemy walczyć z zastępami pospolitych Orków, ale czasami zmierzymy się z ich kapitanami. Ci będą mieli swoje siedziby, gwardię przyboczną oraz mocne i słabe strony. To oznacza odpowiedni dobór taktyki i oręża, ale jeszcze ciekawsze są konsekwencje porażki i wygranej. W pierwszym przypadku kapitan awansuje i rośnie w siłę, a kolejne starcie będzie jeszcze trudniejsze.
W drugim przypadku to my wybieramy nowego Orka na to stanowisko, co możemy potem skrzętnie wykorzystać

W nowej grze system Nemezis doczeka się oczywiście rozbudowania i nowych funkcji. Nie zabraknie też Naznaczonych, którzy walczą po naszej stronie. I to o nich właśnie traktuje najnowszy zwiastun:


Premiera gry Śródziemie: Cień wojny - w polskiej wersji językowej na PC, Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro - została zaplanowana na 10 października. 

Zdjęcia

  • Śródziemie: Cień wojny
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać