Śródziemie: Cień wojny. Nowy zwiastun fabularny (wideo)

Śródziemie: Cień Wojny

Śródziemie: Cień Wojny

Fot. Monolith

Smok jest, pierścień jest. Ale tym razem w roli głównej występuje Szeloba. Do tego wizje, pająki, Kelebrimbor i inne atrakcje gry Śródziemie: Cień wojny.
Nowy zwiastun gry Śródziemie: Cień wojny został zaprezentowany na międzynarodowym konwencie Comic-Con w San Diego.

Materiał przedstawia Szelobę, która przyjmując ludzką postać przekazać Talionowi (naszemu bohaterowi gry) wizję o jego przeznaczeniu i losach Śródziemia.

Choć przyszłość Minas Ithil i świata ludzi chwieje się w posadach, Kelebrimbor nawołuje, by Talion nie ufał przepowiedni Szeloby...


Nad grą Śródziemie: Cieniu wojny pracują oczywiście twórcy poprzedniej części - Śródziemie: Cień Mordoru (a także dwóch pierwszych części F.E.A.R.) - czyli studio Monolith.
Ponownie wcielimy się w Taliona, ponownie dostaniemy otwarty świat, ale przede wszystkim znów będziemy się mogli cieszyć systemem Nemezis.

Tak jak w poprzedniczce, tak i tu zazwyczaj będziemy walczyć z zastępami pospolitych Orków, ale czasami zmierzymy się z ich kapitanami. Ci będą mieli swoje siedziby, gwardię przyboczną oraz mocne i słabe strony.
To oznacza odpowiedni dobór taktyki i oręża, ale jeszcze ciekawsze są konsekwencje porażki i wygranej. W pierwszym przypadku kapitan awansuje i rośnie w siłę, a kolejne starcie będzie jeszcze trudniejsze.
W drugim przypadku to my wybieramy nowego Orka na to stanowisko, co możemy potem skrzętnie wykorzystać

Premiera gry Śródziemie: Cień Wojny - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - została zaplanowana na 10 października. 

Zdjęcia

  • Śródziemie: Cień Wojny
Komentarze
CHarris81
CHarris81 ndz., 2017-07-23 15:01

Super!

Przedstawia się naprawdę interesująco!