Śródziemie: Cień Mordoru. Premiera przesunięta

Śródziemie: Cień Mordoru
Ale to akurat bardzo dobra wiadomość, bo nieźle zapowiadająca się gra Śródziemie: Cień Mordoru ukaże się... wcześniej niż planowano.
Inna sprawa, że nie jest o jakaś wielka różnica: gra miała do sprzedaży trafić 7 października, a trafi 3 października.
Na PC, PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360. W polskiej - kinowej - wersji językowej.

A co nas czeka w samej grze?
Historia zaczyna się w noc powrotu Saurona do Mordoru, kiedy jego Czarni Kapitanowie wycinają strażników strzegących Czarnej Bramy. My wcielamy się w Taliona, strażnika, który za sprawą tajemniczego ducha zemsty wraca do życia.
Nad grą pracuje bardzo doświadczone studio Monolith (dwie pierwsze części serii F.E.A.R.), a światowy wydawca, czyli Warner Bros. Interactive Entertainment nie żałuje na nowy tytuł pieniędzy.
W grze usłyszymy - w roli Taliona - Troya Bakera (znanego z The Last of Us czy BioShock Infinite) czy Nolana Northa (seria Uncharted, Batman: Arkham Origins), który wcieli się w Czarną Dłoń.
Za fabułę odpowiada Christian Cantamessa, który pracował przy Red Dead Redemption. Za muzykę: Garry Schyman, którego niezwykłe utwory umilały nam wizyty w podwodnym Rapture w dwóch pierwszych grach z serii BioShock czy Atlancie z BioShock Infinite.Dowiedz się więcej o grze Śródziemie: Cień Mordoru 

Zdjęcia

  • Śródziemie: Cień Mordoru
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać