Spintires: MudRunner. Premiera dla tych, którzy lubią taplać się błocie (wideo)

Spintires: MudRunner

Spintires: MudRunner

Fot. cdp

Błoto to jedna z najważniejszych rzeczy w grze Spintires: MudRunner, która dziś trafiła do sprzedaży.
Lepsza grafika, poprawiona fizyka, nowa lokacja i nowe pojazdy terenowe - to najważniejsze nowości w grze Spintires: MudRunner, odświeżonej wersji gry Spintires (dostępnej tylko na PC), która debiutuje także na PlayStation 4 i Xbox One.

A skoro już mowa o Spintires: gra ukazała się latem 2014 roku i okazała się sporym sukcesem. Już 18 dni po premierze wydawca pochwalił się, że Spintires kupiło 100 000 graczy. Do dziś ta liczba przekroczyła milion.

O co chodzi w grze?
To symulator pojazdów terenowych (głównie sowieckie maszyny z lat 80. minionego wieku, czyli Krazy, Mazy, Kamazy i UAZ-y), którymi kierujemy w niezwykle trudnym terenie. Błoto, wertepy, rzeki, skały...Łatwo nie jest.

W porównaniu do pierwowzoru, w Spintires: MudRunner poprawiono oprawę graficzną i model jazdy. Tak, by sprawiał wrażenie jeszcze bardziej realistycznego.

Do wyboru mamy w sumie 19 pojazdów sześć (w tym jedna nowa) map z pełnym cyklem dobowym. Jest też tryb kooperacji (dla maksymalnie 4 graczy) i jest wsparcie dla warsztatu Steam. Jest też zniżka 50% dla posiadaczy oryginalnej wersji.

 

Zdjęcia

  • Spintires: MudRunner
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać