Spintires: MudRunner. American Wilds. Amerykańskie błoto (wideo)

Spintires: MudRunner. American Wilds

Spintires: MudRunner. American Wilds zawiera w sobie zarówno rozszerzenie, podstawową grę jak i wszystkie dostępne do tej pory DLC. To oznacza łącznie 33 pojazdy

Fot. cdp

Były Ziły i Gazy, są Hummery i Chevrolety. Dziś premiera gry Spintires: MudRunner. American Wilds.
Wszystko zaczęło się latem 2014 roku, kiedy swoją premierę miała gra Spintires. Do wyboru było kilkanaście sowieckich pojazdów terenowych z lat 70. i 80. ubiegłego wieku.

Co mogliśmy robić z tymi pojazdami?
Próbować jeździć. Przez lasy, rzeki, błota i skały. W dzień i w nocy. Po drodze trzeba było zabrać towar, skorzystać z wyciągarki czy zwyczajnie znaleźć drogę.

Gra stawiała na realizm i okazała się sporym sukcesem. Już 18 dni po premierze wydawca pochwalił się, że Spintires kupiło 100 000 graczy.

W minionym roku ukazała się gra Spintires: Mudrunner (także na PlayStation 4 i Xbox One) z poprawioną oprawą graficzną i modelem jazdy. Doszły też nowe pojazdy i jedna nowa mapa.

Pora na kolejne nowości, które przynosi rozszerzenie Spintires: MudRunner. American Wilds. To przede wszystkim dwie nowe mapy - Mount Logmore i Grizzly Creek - wzorowane na krajobrazach Montany, Północnej Dakoty czy Minnesoty.
Tu Krazy i Kamazy wyglądałyby nieco dziwnie, stąd też dziewięć nowych pojazdów takich jak Ford F-150, Chevrolet K5 Blazer czy Hummer.

 

Zdjęcia

  • Spintires: MudRunner. American Wilds
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać