Space Rangers HD: A War Apart. Galaktyka w lepszej rozdzielczości

Space Rangers HD: A War Apart

W Space Rangers HD: A War Apart rozgrywka pozostanie bez zmian. Będzie tylko lepiej wyglądać i będzie jej więcej.

Fot. gra.pl

Świetna wiadomość na początek dnia: będzie odświeżona wersja Space Rangers 2: Rebelia z dodatkiem Rebot i jeszcze z kilkoma nowościami.
Co to w ogóle jest Space Rengers 2? Gra wyszła dawno, dawno temu; w 2004 roku. To połączenie strategii czasu rzeczywistego, kosmicznego symulatora, strzelaniny i RPG.

Rzecz dzieje się w roku 3300. My wcielamy w pilota statku kosmicznego i... od razu wpadamy w sam środek galaktycznego konfliktu. To oznacza kosmiczne walki, handlowanie, wykonywanie dziesiątek misji, walki o planety, które wyzwalamy spod panowania Dominatorów (te rozgrywamy w formie klasycznego RTS-a). Do tego jest jeszcze cały główny wątek fabularny wątek fabularny.
I jeszcze kosmiczni piraci.
I jeszcze możliwość ulepszania statku.
I jeszcze olbrzymia swoboda w eksploracji świata gry.
Gra trudna, złożona i dająca niezwykłe możliwości.

W Space Rangers HD: A War Apart będzie to wszystko w odświeżonej oprawie graficznej (obsługa monitorów panoramicznych i rozdzielczość do 1920x1200).

Inne nowości to kilka nowych przygód, kilkanaście bitew na planetach i jeszcze zestaw misji zlecanych nam przez rząd oraz nowe elementy wyposażenia naszego statku.

Kiedy premiera? W tym roku, choć dokładnie jeszcze nie wiadomo. Nie wiadomo też w jakiej wersji językowej ukaże się gra w Polsce (rodzimym wydawcą Space Rangers HD: A War Apart jest Cenega Polnad). 

Zdjęcia

  • Space Rangers HD: A War Apart
  • Space Rangers HD: A War Apart
  • Space Rangers HD: A War Apart
  • Space Rangers HD: A War Apart
  • Space Rangers HD: A War Apart
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać