Sniper: Ghost Warrior 2. Siberian Strike już jest (wideo)

Sniper: Ghost Warrior 2. Siberian Strike

Sniper: Ghost Warrior 2. Siberian Strike

Otwarte lokacje i więcej swobody – tym ma się różnić dodatek Siberian Strike od podstawowej wersji gry Sniper: Ghost Warrior 2.
Akcja dodatku zabierze nas na Syberię. Tu ponownie wcielimy się Cole'a „Sandmana" Andersona, snajpera amerykańskich sił specjalnych.

Nasz cel to miasto Birsovik, w którym Rosjanie mają tajną bazę zajmującą się jeszcze bardziej tajnymi technologiami. Problem w tym, że wysłany wcześniej szpieg, który miał sprawdzić, co się w bazie dzieje, nie daje znaku życia. Musimy sprawdzić, co się stało.

Jak zapewniają twórcy z polskiego studia CI Games, tym razem lokacje mają być znacznie bardziej otwarte, a my mamy mieć więcej swobody w ich eksplorowaniu. Nie będzie też tylu podpowiedzi i ułatwień, co w podstawowej wersji gry.Sniper: Ghost Warrior 2. Siberian Strike jest dostępny na Xbox LIVE (800MSP), PlayStation Network (9,99 euro) i platformie Steam (9,99 euro). 

Zdjęcia

  • Sniper: Ghost Warrior 2. Siberian Strike
Komentarze
MicMus
MicMus śr., 2013-03-27 16:00

. . .

Liczyłem, że video pokaże grę, a to tylko trailer swoją drogą marny trailer. Trailer bardziej przypomina CoD'a niż nowego snajpera.

AMOK
AMOK śr., 2013-03-27 16:06

Ojj pograłby :)

Ojj pograłby :)